Poradnik
Biota Laboratories

BIOTA LABORATORIES

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Bioxsine, Dermagen Women, ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów, włosy suche i normalne, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Bioxsine, Dermagen Women, ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów, włosy suche i normalne, 300 ml
34,36 zł 36,17 zł
Najniższa cena z 30 dni
Bioxsine Dermagen, szampon z czarnego czosnku przeciw wypadaniu włosów, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioxsine Dermagen, szampon z czarnego czosnku przeciw wypadaniu włosów, 300 ml
40,49 zł
Bioxsine Dermagen, serum przeciw wypadaniu włosów, 3 x 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioxsine Dermagen, serum przeciw wypadaniu włosów, 3 x 50 ml
94,99 zł
Bioxsine, ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów tłustych, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioxsine, ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów tłustych, 300 ml
37,99 zł
Bioxsine, żel do higieny intymnej, kwas mlekowy i probiotyki, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Bioxsine, żel do higieny intymnej, kwas mlekowy i probiotyki, 200 ml
20,24 zł 22,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
Bioxsine, Dermagen Forte, ziołowy szampon zapobiegający wypadaniu włosów, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioxsine, Dermagen Forte, ziołowy szampon zapobiegający wypadaniu włosów, 300 ml
44,89 zł
Bioxsine Dermagen Forte, serum przeciw silnemu wypadaniu włosów, 3 x 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bioxsine Dermagen Forte, serum przeciw silnemu wypadaniu włosów, 3 x 50 ml
135,99 zł
1 - 7 z 7 produktów

Biota Laboratories kosmetyki do pielęgnacji włosów

Biota Laboratories to firma produkująca suplementy diety i kosmetyki dla poprawy stanu zdrowia oraz urody. W Gemini dostępne są ich produkty marki Bioxsine w postaci szamponów, odżywek, ampułek, serum i innych.

Poznaj Biota Laboratories

Biota Laboratories to firma, która skupia się na produkcji ziołowych rozwiązań na problemy zdrowotne i kosmetyczne. Opracowuje preparaty oparte na naturalnych składnikach. Wszystkie ich produkty są testowane klinicznie przez niezależne laboratoria pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Biota Laboratories stara się łączyć ideę zdrowia i urody poprzez dostarczanie produktów, w skład których wchodzą odpowiednio dobrane zioła. Przedsiębiorstwo czerpie składniki z półwyspu Anatolia, który cieszy się jedną z najbogatszych flor na świecie. Ich rozwiązania są dostępne w różnych krajach na świecie, głównie w USA, Brazylii, Niemczech, Polsce i Azerbejdżanie.

Przedsiębiorstwo chce dostarczać preparaty najwyższej jakości, które spełnią potrzeby i oczekiwania konsumentów. Łączy technologię i siłę natury poprzez zorientowanie na naukę, badania i rozwój. W laboratoriach badawczo-rozwojowych co miesiąc przeprowadzanych jest ponad 3000 testów na surowcach i produktach gotowych. Firma co roku przeznacza 3 mln euro na różne obszary rozwojowe.

Produkcja wyrobów jest realizowana przez wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników zgodnie z zasadami GMP, ISO22000-HACCP, Systemów: zarządzania jakością ISO9001, zarządzania jakością urządzeń medycznych ISO13485, zarządzania środowiskiem ISO14001, zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury i technologii informatycznej.

Centrum badawczo-rozwojowe Biota Laboratories posiada sześć niezależnych laboratoriów: Kultury Komórkowej, Centrum Badań Roślin, Laboratorium Opracowywania Produktów Kosmetycznych, Analizy Instrumentalnej, Badań i Rozwoju Opakowań oraz Wykonania Produktów. Dysponuje sprzętem HPLC-MS-MS, GC-MS, Real Time PCR do badań w obszarze biologii molekularnej, systemem obrazowania białek BioSpec-nano i DNA-RNA.

Nad formułami produktów pracują naukowcy i eksperci z dziedziny botaniki, chemii i farmacji, mikrobiologii i biologii molekularnej. W stałym kontakcie z grupami badawczo-rozwojowymi są również konsultanci z uczelni tureckich.

Szampony, odżywki i inne preparaty Biota Laboratories

Bioxsine to marka specjalizująca się w produkcji preparatów przeciw wypadaniu włosów. Kosmetyki zawierają w składzie ekstrakt ziołowy Biocomplex B11, który ma zapobiegać ich utracie i wspomagać wzrost nowych. To aktywny składnik pochodzenia roślinnego, bogaty we flawonoidy (apigenina, myrycetyna, kemferol), nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas oleinowy i linolowy), witaminy (A, B1, B2, B5, B9, E) i minerały (cynk, magnez, miedź, potas, wapń, żelazo). Elementy te mają wzmacniać włosy, dodawać witalności i sprężystości.

Marki producenta BIOTA LABORATORIES
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki