Kategorie

DOIDY CUP

Znalezione produkty: 12
Sortowanie:
Sortuj według
DOIDY CUP, kubeczek szmaragdowy, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek szmaragdowy, 200 ml

22,19 zł
Doidy Cup, kubeczek, różany, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Doidy Cup, kubeczek, różany, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek lawendowy, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek lawendowy, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek słoneczny, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek słoneczny, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek jagodowy, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek jagodowy, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek błękitny, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek błękitny, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek czerwony, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek czerwony, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek morski, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek morski, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek fuksja, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek fuksja, 200 ml

22,19 zł
DOIDY CUP, kubeczek pomarańczowy, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY CUP, kubeczek pomarańczowy, 200 ml

22,19 zł
DOIDY BOWL, miseczka, talerzyk, niebieska, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

DOIDY BOWL, miseczka, talerzyk, niebieska, 1 sztuka

47,99 zł
Doidy Bowl, miseczka-talerzyk z przyssawką, silikonowy, czerwony, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Doidy Bowl, miseczka-talerzyk z przyssawką, silikonowy, czerwony, 1 sztuka

47,99 zł

Doidy Cup – innowacyjne kubeczki i akcesoria do rozszerzania diety

Doidy Cup to brytyjska firma, która od ponad 70 lat projektuje kubki do nauki picia oraz inne akcesoria do rozszerzania diety dla dzieci i niemowląt. Pierwszy „krzywy kubeczek” powstał w 1950 roku. Stworzył go Tom Pickering, brytyjski kreślarz, z myślą o swoim synku, który zmagał się z problemami logopedycznymi. Doidy Cup szybko zdobyły uznanie wśród ekspertów zajmujących się rozwojem mowy i rozszerzaniem diety metodą BLW (Baby-Led Weaning). Kubeczki od lat 50. ubiegłego wieku niezmiennie cieszą się popularnością wśród rodziców na całym świecie, będąc jednym z chętniej wybieranych akcesoriów do rozszerzania diety.

Rozszerzanie diety dziecka a rozwój mowy

Logopedzi podkreślają, że sposób karmienia dziecka ma ogromny wpływ na rozwój mowy malucha. Ssanie piersi to pierwszy trening dla mięśni twarzy i narządów odpowiedzialnych za wypowiadanie pierwszych słów. Według wytycznych WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) najlepszym pokarmem dla dziecka od urodzenia do skończenia 6. miesiąca życia jest mleko matki. Następnym etapem w życiu dziecka jest rozszerzanie diety. Specjaliści z WHO zalecają stopniowe podawanie nowych produktów, kontynuując karmienie piersią nawet do 2. roku życia dziecka.

Produkty Doidy Cup dla dzieci i niemowląt

Czym Doidy Cup różnią się od innych kubeczków? Dzięki innowacyjnemu designowi dziecko podczas picia nie musi odchylać głowy zbyt mocno do tyłu – dzięki temu napój nie rozlewa się, a dziecko widzi płyn, który znajduje się w środku. Podczas picia maluch trenuje mięśnie twarzy i narządy, które pełnią ważną funkcję w rozwoju mowy. Produkty Doidy Cup, które znajdziesz w naszej aptece internetowej, powstają z bezpiecznego tworzywa sztucznego HDPE. Kubeczki i miseczki nie zawierają ftalanów, PCV oraz szkodliwego BPA (Bisfenolu A). Produkty brytyjskiego producenta są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Doidy Cup są akredytowane przez UNICEF jako produkt wspierający długoterminowe karmienie piersią. Kubeczki są lekkie i poręczne. Posiadają specjalne uchwyty, które łatwo złapać i przytrzymać. Doidy Cup mają niewielkie rozmiary, więc z łatwością można zabrać je na spacer, do przedszkola czy na wakacje. Można podawać w nich nie tylko wodę, mleko, sok czy herbatę, ale także zupę krem.

Doidy Cup – kubeczki polecane przez logopedów

Nauka picia z otwartego kubeczka nie musi być trudna! Doidy Cup polecają nie tylko rodzice, ale także logopedzi. Otwarty kubek to, jak podkreśla wielu specjalistów, zdrowsza alternatywa dla butelek z ustnikiem, czyli popularnych niekapków. Naukę samodzielnego picia z otwartego kubeczka warto rozpocząć jak najwcześniej, gdy tylko dziecko zacznie przyjmować stałe pokarmy. Doidy Cup świetnie sprawdzi się jako pierwszy kubeczek treningowy dla maluszka w trakcie rozszerzania diety.

Produkty Doidy Cup w aptece Gemini

Szukasz bezpiecznych i polecanych przez ekspertów akcesoriów, które ułatwią dziecku naukę samodzielnego jedzenia i picia? W naszej aptece internetowej znajdziesz innowacyjne kubeczki Doidy Cup w wielu energetycznych kolorach zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Oprócz kultowych kubeczków treningowych w Gemini zamówisz także wielofunkcyjne miseczki z przyssawką, które ułatwią maluchowi naukę samodzielnego jedzenia. Akcesoria Doidy Cup są chętnie wybierane przez rodziców, którzy rozszerzają dietę malucha za pomocą metody BLW.

Filtry

Cena
-
Materiał
Kolor
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego