Kategorie

DUNA

Znalezione produkty: 14
Sortowanie:
Sortuj według
Katarek Plus, szczoteczka uniwersalna do aspiratorów, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Plus, szczoteczka uniwersalna do aspiratorów, 1 sztuka

7,49 zł
Katarek, końcówka do aspiratora - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek, końcówka do aspiratora

8,69 zł
Katarek Simple, aspirator do nosa, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Simple, aspirator do nosa, od urodzenia, 1 sztuka

32,49 zł
Katarek Travel 2w1, aspirator do nosa od urodzenia - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Travel 2w1, aspirator do nosa od urodzenia

44,99 zł
Katarek Plus, końcówka do aspiratora Katarek Plus, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Plus, końcówka do aspiratora Katarek Plus, 1 sztuka

9,49 zł
Katarek Plus, czyścik do wężyka aspiratora, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Plus, czyścik do wężyka aspiratora, 1 sztuka

14,89 zł
Katarek Standard, aspirator do nosa, od urodzenia - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Standard, aspirator do nosa, od urodzenia

37,19 zł
NebuCare Max, zestaw do nebulizacji niemowląt i dzieci, Helpmedi, nebulizator siateczkowy + Katarek, roztwór soli fizjologiczny NaCl 0,9%, 5 ml x 40 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu

NebuCare Max, zestaw do nebulizacji niemowląt i dzieci, Helpmedi, nebulizator siateczkowy + Katarek, roztwór soli fizjologiczny NaCl 0,9%, 5 ml x 40 ampułek

139,09 zł
Katarek, nawilżająca maść do nosa, 15 g - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek, nawilżająca maść do nosa, 15 g

13,49 zł
Adapter do aspiratora Katarek i Katarek Plus, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Adapter do aspiratora Katarek i Katarek Plus, 1 sztuka

14,09 zł
Katarek Plus, aspirator do nosa, od urodzenia - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek Plus, aspirator do nosa, od urodzenia

45,99 zł
Katarek, woreczek do przechowywania aspiratora Katarek Plus, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek, woreczek do przechowywania aspiratora Katarek Plus, 1 sztuka

12,09 zł
Katarek, szczoteczka uniwersalna do aspiratora, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Katarek, szczoteczka uniwersalna do aspiratora, 1 sztuka

7,39 zł
DuoCare, zestaw na katar, gorączkę i do pielęgnacji, termometr i aspirator - miniaturka zdjęcia produktu

DuoCare, zestaw na katar, gorączkę i do pielęgnacji, termometr i aspirator

199,09 zł

Producent Duna

Duna Sp. z o.o. to producent rozwiązań akcesoriów dla dzieci. W asortymencie apteki Gemini dostępne są ich produkty w postaci aspiratorów do nosa, maści i akcesoriów.

Przedsiębiorstwo jest założycielem marki Katarek, która od 15 lat dostarcza rozwiązania w postaci aspiratorów kataru dla najmłodszych. Urządzenia te są wyrobami medycznymi, wzorowanymi na stosowanych w szpitalach ssakach laryngologicznych, do użytku domowego. Ich zadaniem jest usuwanie zalegającej wydzieliny nosowej – to pomoc dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie poradzić sobie z problemem.

Producent Duna współpracuje z różnymi podmiotami, przyczyniając się do zwiększenia świadomości kobiet w ciąży i matek odnośnie problemu radzenia sobie z katarem u niemowląt i dzieci. Aspiratory do nosa to urządzenia, które umożliwiają zastosowanie Metody 3 Kroków do odciągania kataru. Duna w swojej ofercie posiada kilka modeli produktów z różnymi funkcjami. Linię uzupełniają akcesoria i produkty wspomagające walkę z wydzieliną, takie jak maści nawilżające czy nebulizator z solą fizjologiczną.

Akcesoria medyczne dla dzieci firmy Duna

Zatkany nos u niemowlaka lub dziecka może być przyczyną ich płaczliwości, marudzenia, problemów ze snem i jedzeniem. Najmłodsi do 1. roku życia oddychają jedynie przez nos. Ponadto, nie potrafią samodzielnie pozbyć się wydzieliny – katar utrudnia więc funkcjonowanie malucha.

Akcesoria medyczne dla dzieci Duna mogą być pomocne w walce z zatkanym nosem. Udrożnienie górnych dróg oddechowych i pozbycie się wydzieliny pozwala odzyskać sprawność oddychania. Zaschnięta i gęsta wydzielina może prowadzić do niedrożności zatok, a także nawrotów dolegliwości. Zastosowanie soli fizjologicznej ma dodatkowo ułatwić proces oczyszczania i zapobiegać komplikacjom.

Jak działają aspiratory Duna? Produkty należy podłączać do odkurzacza, a następnie ustalić siłę na najniższy poziom. Kolejnym krokiem jest przyłożenie końcówki do jednej, a potem do drugiej dziurki, co pozwoli odessać wydzielinę. Końcówki nie należy wkładać do nosa. Po użyciu należy dokładnie umyć aspirator, zgodnie z zaleceniem producenta.

Aspirator i akcesoria firmy Duna

W aptece internetowej Gemini dostępne są różne modele aspiratorów Duna. Produkty różnią się od siebie parametrami i budową.

Duna Katarek Standard to aspirator, który po podłączeniu do odkurzacza, ma szybko usunąć wydzielinę z dziecięcego nosa. Przeznaczony jest zarówno dla niemowląt, jak i dzieci starszych. W zestawie znajdują się dwie końcówki oraz szczoteczka do czyszczenia komory i końcówek.

Duna Katarek Plus to rozszerzona wersja modelu Katarek Standard, która posiada rozkręcaną komorę, łatwą do utrzymania w czystości. W zestawie, oprócz aspiratora, znajdują się dwie końcówki i szczoteczka do czyszczenia odciągacza.

Duna Katarek Travel to wersja dla podróżujących. Można podłączyć go do odkurzacza, jeśli jednak nie ma takiej możliwości – wystarczy skorzystać z opcji aspiracji ustnej. To rozwiązanie na lekkie, wodniste katary. Posiada rozkręcaną komorę.

Duna aspirator Katarek Simple jest limitowaną wersją Katarek, którą używa się, posiłkując odkurzaczem. Posiada on nierozkręcaną a komorę z reduktorem mocy.

W ofercie apteki Gemini dostępne są również wyroby w postaci maści Duna. Produkty tego typu zawierają w składzie prebiotyk biolin, który ma wspierać rozwój przyjaznej flory bakteryjnej. Maść wykazuje właściwości nawilżające, ma wspomagać utrzymanie prawidłowej wilgotności błon śluzowych w nosie i tworzyć barierę ochronną.

Filtry

Marka
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Część ciała
Typ produktu
Okres gwarancji
Poziom hałasu
Tryb pracy
Zasilanie
Zestaw zawiera
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego