Poradnik

GAMMA

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Hyalutidin HC Aktiv, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Hyalutidin HC Aktiv, 1000 ml
695,99 zł
1 - 1 z 1 produktów

Gamma – wyroby medyczne do nosa i gardła od zaufanego producenta

Firma Gamma powstała w 1999 roku. Specjalizuje się w produkcji preparatów farmaceutycznych m.in. do nosa i gardła. W ofercie producenta znajdziesz spraye przeciw chrapaniu zmniejszające uczucie suchości w jamie ustnej i gardle.

Preparaty Gamma na bazie składników roślinnych

Nadmierna suchość w gardle i jamie ustnej może mieć wiele przyczyn. Na tę dolegliwość narażone są przede wszystkim osoby pracujące głosem: nauczyciele, aktorzy, zawodowi śpiewacy, lektorzy czy prawnicy. Nawracająca chrypka i bóle gardła spowodowane wysychaniem błony śluzowej gardła mogą być także efektem częstego przebywania w pomieszczeniach wyposażonych w klimatyzację (np. w sklepach wielkopowierzchniowych lub biurach), w suchych pomieszczeniach, przyjmowania niektórych leków, a także chrapania.

Jak skutecznie walczyć z chrapaniem?

Chrapanie to problem, który dotyczy wielu polskich rodzin – wbrew pozorom nie tylko mężczyzn. Według niektórych szacunków przez tę dolegliwość każdej nocy tracimy nawet półtorej godziny snu! Przyczyn chrapania może być wiele. Jedną z najczęstszych jest wysychanie śluzówki spowodowane spaniem w pomieszczeniach klimatyzowanych, zbyt suchych lub zbyt ciepłych. Długotrwałe chrapanie i bezdech senny mogą powodować pogorszenie jakości snu, rozdrażnienie, bóle głowy i trudności z koncentracją. Przyczyną chrapania może być również przerost migdałka gardłowego czy obrzęk błony śluzowej nosa. Leczenie uzależnione jest od rozpoznania przyczyny problemu. W niektórych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie operacji np. za pomocą lasera.

Gdy chrapanie staje się problemem wszystkich domowników…

Problem bywa uciążliwy także dla pozostałych domowników. Czy wiesz, że osoba, która chrapie, wydaje dźwięki o hałasie często przekraczającym 90 decybeli? To dźwięk porównywalny z przejeżdżającym w bliskiej odległości samochodem osobowym. Jak poprawić komfort snu i zminimalizować ryzyko chrapania? Warto zrezygnować z używek, ponieważ alkohol i nikotyna dodatkowo podrażniają i wysuszają gardło. Konieczne może być także przejście na dietę, ponieważ problem z chrapaniem dużo częściej dotyczy osób z otyłością lub nadwagą. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas snu, skonsultuj problem z lekarzem pierwszego kontaktu lub laryngologiem, który rozpozna przyczynę problemu i wskaże najlepszą metodę leczenia.

Spray przeciw chrapaniu Datong – pomoc w walce z chrapaniem

W Gemini znajdziesz spray do gardła przeciw chrapaniu, który nawilża błonę śluzową gardła i podniebienia. Preparaty Gamma regularnie stosowane pomagają zniwelować uczucie suchości i poprawiają komfort snu.

Zalety produktu docenili nie tylko klienci, ale także farmaceuci. Datong spray przeciw chrapaniu zdobył tytuł „Produkt Roku 2009”, który jest przyznawany przez Wydawnictwo Apteka Sp. z o.o. na podstawie ankiety przeprowadzanej wśród aptekarzy.

Produkty Gamma w Gemini

Choć chrapanie to problem, który dotyczy wielu osób w różnym wieku, można z nim walczyć. W Gemini znajdziesz spraye przeciw chrapaniu Datong od producenta wysokiej jakości wyrobów farmaceutycznych Gamma. Pamiętaj, że spray przeciw chrapaniu, tak jak każdy lek, wyrób medyczny i suplement diety, powinien być stosowany zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo