Poradnik
Greenland Technologia EM

GREENLAND TECHNOLOGIA EM

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Emgreen, EM żywe mydło, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Emgreen, EM żywe mydło, 500 ml
29,42 zł
1 - 1 z 1 produktów

Greenland Technologia EM

Mikroorganizmy do niedawna dla większości ludzi były anonimowymi obywatelami planety. Jednak współczesne problemy środowiskowe, a co za tym idzie, zdrowotne, sprawiły, że chętniej zaczęto poznawać ich imiona. Greenland Technologia EM produkuje i sprzedaje produkty, opierając się na technologii Efektywnych Mikroorganizmów.

W walce o czyste środowisko ludzie szybko odnaleźli sprzymierzeńców w żywych kulturach bakterii, grzybach, promieniowcach. To dzięki nim można przywracać potencjał zdegradowanej gleby, by po odzyskaniu próchniczej warstwy, znów nadawała się do wydawania plonów. Podobnie w obszarach wodnych, mikroorganizmy oczyszczają ścieki i zbiorniki wodne. Dzięki temu w rolnictwie, ogrodnictwie czy hodowli zwierząt można przywracać naturalną równowagę tam, gdzie człowiek za bardzo ingerował z chemią, walcząc z chorobami roślin czy zwierząt. Warto pamiętać, że to, co ludzie ulokują w ziemi, to potem sami będą spożywać. Dlatego technologia EM to też metoda przywracania zdrowia człowiekowi.

Greenland Technologia EM to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 2000 roku. Firma od 2008 roku jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii. Zakład produkcyjny, w którym powstają m.in. kosmetyki zawierające żywe kultury bakterii, zlokalizowany jest na terenie Polski, w województwie lubelskim. Firma od początku swojej działalności stawia na edukację w zakresie dbania o środowisko w sposób naturalny. Produkty Greenland Technologia EM posiadają szereg certyfikatów jakości i są regularnie badane przez niezależne, międzynarodowe jednostki badawcze.

Uroda zdrowiem podszyta – mydło z żywymi kulturami bakterii

Stan skóry zależy nie tylko od czynników zewnętrznych, ale też, a nawet bardziej od tych wewnętrznych. Styl życia, sposób odżywiania, ilość pitej wody to jedne z nich. Produkty Greenland Technologia EM, które znajdziesz w Gemini, nadają się do codziennego mycia rąk, ciała czy włosów. Żywe mydło to wielofunkcyjny kosmetyk, który ze względu na zawartość bakterii kwasu mlekowego, nadaje się również do higieny intymnej. Produkt nie tylko skutecznie myje skórę, ale też ją łagodzi i regeneruje. Naturalne składniki nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień, dlatego mogą być stosowane nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Marki producenta GREENLAND TECHNOLOGIA EM
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo