Kategorie

GREENLAND TECHNOLOGIA EM

Znalezione produkty: 1
Sortowanie:
Sortuj według
Emgreen, EM żywe mydło, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Emgreen, EM żywe mydło, 500 ml

33,49 zł

Greenland Technologia EM

Mikroorganizmy do niedawna dla większości ludzi były anonimowymi obywatelami planety. Jednak współczesne problemy środowiskowe, a co za tym idzie, zdrowotne, sprawiły, że chętniej zaczęto poznawać ich imiona. Greenland Technologia EM produkuje i sprzedaje produkty, opierając się na technologii Efektywnych Mikroorganizmów.

W walce o czyste środowisko ludzie szybko odnaleźli sprzymierzeńców w żywych kulturach bakterii, grzybach, promieniowcach. To dzięki nim można przywracać potencjał zdegradowanej gleby, by po odzyskaniu próchniczej warstwy, znów nadawała się do wydawania plonów. Podobnie w obszarach wodnych, mikroorganizmy oczyszczają ścieki i zbiorniki wodne. Dzięki temu w rolnictwie, ogrodnictwie czy hodowli zwierząt można przywracać naturalną równowagę tam, gdzie człowiek za bardzo ingerował z chemią, walcząc z chorobami roślin czy zwierząt. Warto pamiętać, że to, co ludzie ulokują w ziemi, to potem sami będą spożywać. Dlatego technologia EM to też metoda przywracania zdrowia człowiekowi.

Greenland Technologia EM to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 2000 roku. Firma od 2008 roku jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii. Zakład produkcyjny, w którym powstają m.in. kosmetyki zawierające żywe kultury bakterii, zlokalizowany jest na terenie Polski, w województwie lubelskim. Firma od początku swojej działalności stawia na edukację w zakresie dbania o środowisko w sposób naturalny. Produkty Greenland Technologia EM posiadają szereg certyfikatów jakości i są regularnie badane przez niezależne, międzynarodowe jednostki badawcze.

Uroda zdrowiem podszyta – mydło z żywymi kulturami bakterii

Stan skóry zależy nie tylko od czynników zewnętrznych, ale też, a nawet bardziej od tych wewnętrznych. Styl życia, sposób odżywiania, ilość pitej wody to jedne z nich. Produkty Greenland Technologia EM, które znajdziesz w naszej aptece, nadają się do codziennego mycia rąk, ciała czy włosów. Żywe mydło to wielofunkcyjny kosmetyk, który ze względu na zawartość bakterii kwasu mlekowego, nadaje się również do higieny intymnej. Produkt nie tylko skutecznie myje skórę, ale też ją łagodzi i regeneruje. Naturalne składniki nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień, dlatego mogą być stosowane nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Filtry

Marka
Cena
-
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego