Poradnik
Grupa Inco

GRUPA INCO

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
ABE (0,089 g + 0,089 g)/ g, płyn na skórę, 8 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ABE (0,089 g + 0,089 g)/ g, płyn na skórę, 8 g
11,29 zł
Brodacid (50,4 mg + 100 mg)/ g, płyn na brodawki, 8 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Brodacid (50,4 mg + 100 mg)/ g, płyn na brodawki, 8 g
23,09 zł
1 - 2 z 2 produktów

Producent Grupa Inco

Grupa INCO S.A. z siedzibą w Warszawie jest producentem m.in. płynnych preparatów leczniczych na skórę. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1947 roku, kiedy to powstała Spółka Wydawnicza Pax, która 2 lata później połączyła się z Towarzystwem do Handlu Międzynarodowego INCO. W kolejnych latach przedsiębiorstwo przekształciło się w Zjednoczone Zespoły Gospodarcze INCO.

Brodawki — przyczyny powstania i rodzaje

Brodawki to narośla na skórze lub błonach śluzowych powodowane przez wirus brodawczaka ludzkiego — HPV. Wirus przenoszony jest przez bliski kontakt fizyczny w takich sytuacjach jak: chodzenie bosymi stopami w miejscach typu sana lub basen, używanie tego samego ręcznika, korzystanie z jednej łazienki, co osoba chora, bezpośrednie kontakty seksualne z osobą zarażoną i inne. Występuje zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Brodawki pojawiają się zazwyczaj na dłoniach, stopach i powiekach, mogą mieć kolor biały, różowy, brązowy lub cielisty. Wyróżnia się kilka rodzajów tych narośli, wśród nich: brodawki podpaznokciowe, podeszwowe, płciowe, skórne. Brodawki płciowe, zwane również brodawkami wenerycznymi, mogą pojawić się u osób aktywnych seksualnie. Są to guzki o nieregularnym kształcie w kolorze skóry zlokalizowane w okolicach genitaliów. Jest wiele sposobów usuwania brodawek. Wśród nich znajdują się kriochirurgia, elektrokoagulacja czy laser. Istnieją również zabiegi, które można wykonać w warunkach domowych, na określonych rodzajach brodawek. Tu z pomocą przychodzą preparaty zawierające substancję czynną — kwas salicylowy, który po zaaplikowaniu na brodawkę prowadzi do stopniowego rogowacenia naskórka w miejscu zajętym przez narośl.

Poznaj produkty Grupy INCO

Grupa INCO S.A. posiada bogatą gamę produktów. Wśród nich znajdują się płynne preparaty lecznicze na skórę: Brodacid i ABE. Oba preparaty mają pozwolić na bezinwazyjną i samodzielną kurację w domu. Brodacid to płyn na skórę, który stosuje się w celu leczenia brodawek zwykłych, mozaikowych, około paznokciowych i brodawek stóp. Lek Brodacid zawiera substancje czynne: kwas mlekowy i kwas salicylowy. Kwas mlekowy ma za zadanie niszczyć zrogowaciałą warstwę skóry, kwas salicylowy zaś zmiękcza, rozpulchnia naskórek, ułatwiając jego złuszczanie. Należy pamiętać, że lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2. roku życia oraz kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Kolejnym preparatem leczniczym Grupy INCO jest ABE — lek w postaci płynu na skórę do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry. ABE zawiera substancje czynne: kwas salicylowy i kwas mlekowy. Zawarte w preparacie składniki pomocnicze mają działać natłuszczająco i antyseptycznie. Tak, jak w przypadku płynu Brodacid, leku ABE nie można stosować u dzieci poniżej 2. roku życia ani kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Ponadto preparatu nie mogą używać także, bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, osoby chorujące na cukrzycę.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo