Poradnik

HEGRON

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Hegron – od niewielkiego salonu do nowoczesnej firmy

Historia firmy Hegron sięga lat 50. XX wieku, kiedy w Zaanstad w Holandii powstał salon fryzjerski, który wkrótce zajął się produkcją kosmetyków na własny użytek. Produkty Hegron stopniowo zdobywały popularność wśród klientów, więc w latach 60. właściciele postanowili wprowadzić je na rynek ogólny. Początkowo były to żele i lakiery do włosów, jednak ofertę produktów Hegron systematycznie poszerzano. Dziś kosmetyki Hegron Cosmetics są dostępne nie tylko w Holandii, ale także w ponad 20 krajach na całym świecie.

Hegron – produkty odpowiedzialne społecznie

W ofercie firmy Hegron znajdują się kosmetyki do pielęgnacji włosów i całego ciała, żele i płyny do kąpieli, kosmetyki przeciwsłoneczne, a także seria kosmetyków dla dzieci. Hegron Cosmetics wykorzystuje 60 lat doświadczenia, wiedzę oraz najnowsze technologie do produkcji kosmetyków. Firma kładzie nacisk na biznes odpowiedzialny społecznie, funkcjonujący w oparciu o szacunek do ludzi oraz planety. Zespół fachowców nieustannie pracuje nad odpowiednimi składami oraz opakowaniami produktów Hegron, a wszystkim przyświeca jeden cel: dostarczanie klientom najlepszej jakości kosmetyków, które odzwierciedlają wartości firmy. Produkty Hegron nie są testowane na zwierzętach i powstają zgodnie z wszelkimi wytycznymi oraz regulacjami ustalonymi przez przepisy obowiązujące Unię Europejską.

Hegron – płyny do kąpieli bezpieczne dla skóry

Każdego dnia używamy co najmniej kilku kosmetyków. To ważne, aby były one bezpieczne dla naszej skóry oraz dla środowiska. Płyny do kąpieli Hegron łagodnie myją ciało i nie naruszają bariery lipidowej skóry.

Każdego roku Hegron poddaje się audytowi przeprowadzanemu pod kątem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice, GMP). Jest to zestaw standardów opracowanych dla branży przemysłowej, zwłaszcza farmaceutycznej. Mają one zapewnić wysoką jakość i czystość składników użytych do wytworzenia konkretnego produktu, a także pełną kontrolę nad pochodzeniem surowców i całym procesem produkcyjnym.

Jak zadbać o środowisko podczas kąpieli?

Korzystanie z prysznica, mycie rąk, zębów czy branie kąpieli nie pozostaje bez wpływu na środowisko. Możemy zadbać o naszą planetę, codziennie wykorzystując następujące wskazówki:

  • skróć czas korzystania z prysznica (skrócenie go o minutę pozwala na zaoszczędzenie milionów litrów wody i kilkuset metrów sześciennych gazu);
  • używaj stopera, żeby mierzyć czas, w którym bierzesz prysznic;
  • wykorzystuj żele do mycia ciała i szampony do włosów do samego końca: jeśli w butelce zostały resztki kosmetyku, postaw ją do góry nogami, aby ułatwić wyciśnięcie preparatu.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki