Poradnik
Incomed

INCOMED

Znalezione produkty : 9
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Protectiva Pregna, wkłady poporodowe, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Protectiva Pregna, wkłady poporodowe, 10 sztuk
9,89 zł
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 30 sztuk
32,29 zł
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 45 cm x 60 cm, 53 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 45 cm x 60 cm, 53 sztuk
42,59 zł
Protectiva Soft Maxi, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Soft Maxi, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 30 sztuk
44,39 zł
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 60 cm, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 60 cm, 30 sztuk
30,69 zł
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 60 cm x 90 cm, 5 sztuk
10,19 zł
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 45 cm x 60 cm, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Soft Super, podkłady higieniczne, 45 cm x 60 cm, 30 sztuk
24,39 zł
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 90 cm x 60 cm, 35 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 90 cm x 60 cm, 35 sztuk
48,49 zł
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 60 cm x 60 cm, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Protectiva Baby, podkłady higieniczne, jednorazowe, 60 cm x 60 cm, 50 sztuk
53,99 zł
1 - 9 z 9 produktów

Producent Incomed

Incomed to firma, która produkuje podkłady higieniczne i wyroby medyczne dla niemowląt, osób, starszych czy kobiet w okresie połogu. Produkty ich marki Protectiva znajdują się w asortymencie Gemini.

Historia producenta Incomed

Przedsiębiorstwo Incomed działa na rynku od 2010 roku. Na początku firma prowadziła jedynie sprzedaż wyrobów higienicznych, jednak chęć rozwoju i tworzenia nowych rozwiązań pozwoliło poszerzyć ich działalność o produkcję. Celem Incomed jest projektowanie i wykonywanie produktów wysokiej jakości, które zaspokoją potrzeby i wymagania klientów.

Przedsiębiorstwo stawia duży nacisk na jakość materiałów używanych do wyrobu podkładów i innych produktów medycznych. Pochodzą one od europejskich producentów i, jak podkreśla właściciel, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Są testowane zarówno w procesie produkcji, jak i w końcowym etapie, przed wypuszczeniem do sprzedaży.

Podkłady higieniczne od Incomed

Protectiva Soft to wsparcie w procesie pielęgnacji osób w różnym wieku. Stanowią zabezpieczenie dla różnych powierzchni, m.in. pościeli i łóżek przed zabrudzeniami. Podkłady chłonne mają specjalną strukturę wchłaniającą wilgoć do środka – ma to zapewnić poczucie komfortu i czystości oraz nie dopuszczać do przepuszczania zawartości na zewnątrz. Produkty te zawierają w sobie drobne granulki, które – przy kontakcie z cieczą – zamieniają się w formę żelu. Warstwa zewnętrza posiada antypoślizgową powłokę, która utrzymuje podkłady higieniczne we właściwym miejscu. Zastosowanie ekstraktu z zielonej herbaty o właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych ma chronić skórę przed odleżynami, odparzeniami i eliminować nieprzyjemny zapach.

Dla małych dzieci firma przygotowała produkty Protectiva Baby Care – miękkie, jednorazowe wkłady z delikatnego materiału, które mają chronić łóżeczko, przewijak lub wózek przed zabrudzeniem. Podkłady chłonne posiadają wnętrze z pulpy celulozowej, która wchłania wilgoć i stanowi miękką powierzchnię do leżenia dla najmłodszych.

Poznaj wyroby chłonne firmy Incomed

W asortymencie firmy znajdują się również wyroby medyczne w postaci wkładek laktacyjnych i poporodowych.

Wkładki laktacyjne Protectiva Mama to rozwiązanie dla kobiet karmiących. Są cienkie i lekkie, a ich anatomiczny kształt umożliwia przyklejenie w odpowiednim miejscu. Wkładki składają się z warstwy wewnętrznej z tłoczeniami, które zwiększają chłonność wzdłuż zabezpieczenia. Chłonny absorbent ma pobierać wilgoć i zatrzymywać go wewnątrz, dbając o uczucie suchości. Produkt posiada szeroką taśmę samoprzylepną, która ma utrzymywać go w miejscu przez cały czas użytkowania. Wkładka nadaje się do stosowania zarówno w nocy, jak i w dzień.

Wkłady poporodowe Protectiva Pregna przeznaczone są dla kobiet po porodzie naturalnym. W ich wnętrzu znajduje się absorbent, który ma wchłaniać wilgoć, utrzymywać go wewnątrz, zapewniając uczucie komfortu i suchości. Posiadają anatomiczny kształt, który dopasowuje się do ciała i ma zapewniać dyskrecję podczas noszenia. Wkłady są długie, dlatego mogą być stosowane również w pozycji leżącej. Posiadają miękką, oddychającą powłokę zewnętrzną, która minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii. Szeroka taśma samoprzylepna w podkładach higienicznych ma zabezpieczać przesuwaniu się i utrzymywać je w odpowiednim miejscu. Wkładki wykonane są z materiału hipoalergicznego, który ma zabezpieczać przed alergią i podrażnieniami skóry.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo