Poradnik

KIKGEL

Znalezione produkty : 11
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Activon Tube, 100% medyczny miód Manuka, 25 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Activon Tube, 100% medyczny miód Manuka, 25 g
26,99 zł
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 500 ml
50,39 zł
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, 5,5 cm x 11 cm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, 5,5 cm x 11 cm, 1 sztuka
7,09 zł
Actilite, opatrunek z 99% miodem Manuka + 1% olejem Manuka, sterylny, 10 cm x 10 cm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Actilite, opatrunek z 99% miodem Manuka + 1% olejem Manuka, sterylny, 10 cm x 10 cm, 1 sztuka
13,09 zł
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, średnica 6,5 cm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, średnica 6,5 cm, 1 sztuka
6,09 zł
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 990 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 990 ml
85,99 zł
Microdacyn Hydrogel, hydrożel do leczenia ran, 120 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Microdacyn Hydrogel, hydrożel do leczenia ran, 120 g
48,41 zł
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, średnica 5 cm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Aqua-Gel, sterylny opatrunek hydrożelowy, średnica 5 cm, 1 sztuka
5,49 zł
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Microdacyn 60 Wound Care, elektrolizowany roztwór do leczenia ran, 250 ml
42,99 zł
Actilite, opatrunek z 99% miodem Manuka + 1% olejem Manuka, sterylny, 10 cm x 20 cm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Actilite, opatrunek z 99% miodem Manuka + 1% olejem Manuka, sterylny, 10 cm x 20 cm, 1 sztuka
20,99 zł
Epicyn, 45 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Epicyn, 45 g
59,99 zł
1 - 11 z 11 produktów

Producent Kikgel

Kikgel to polski producent hydrożelowych, sterylnych opatrunków marki Aqua-Gel®, BurnTec®, HydroAid®, Neoheal®. W ofercie Gemini dostępne są produkty do leczenia ran w postaci żeli i opatrunków, przeznaczonych do stosowania przy oparzeniach, odleżynach i innych ranach.

Polski producent Kikgel

Firma Kikgel powstała w 1991 roku z inicjatywy absolwenta wydziału chemicznego Politechniki Łódzkiej, mgr inż. Mirosława Kik. Produkty Kikgel znalazły uznanie wśród lekarzy, którzy zajmują się leczeniem ran. Docenili je specjaliści w kraju i za granicą.

Wyroby medyczne i opatrunki specjalistyczne Kikgel powstają w odpowiednich warunkach produkcyjnych, kontrolowanych przez jednostkę notyfikowaną TÜV NORD, z uwzględnieniem norm dobrej praktyki wytwarzania GMP. Wszystkie produkty spełniają wymagania Dyrektywy Europejskiej o wyrobach medycznych. Od 2002 roku przedsiębiorstwo posiada certyfikowany system zarządzania jakością, uwzględniający międzynarodowe normy ISO 13485.

Firma chce wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów – stale rozszerza asortyment o kolejne produkty. Obecnie w ofercie producenta znajdują się preparaty firmy Advancis Medical, m.in. opatrunki specjalistyczne z miodem Manuka, hydrożele i roztwory do płukania ran Microdacyn® firmy Sonoma Pharmaceutical oraz system do podciśnieniowej terapii ran firmy Genadyne. Kikgel to wyłączny przedstawiciel tychże firm, który dystrybuuje produkty do hurtowni farmaceutycznych, aptek i sieci sklepów medycznych.

Sterylne opatrunki hydrożelowe Kikgel w Gemini

W ofercie Gemini dostępne są opatrunki specjalistyczne Kikgel, produkty z miodem Manuka i preparaty w postaci roztworów, przeznaczone do leczenia ran.

Sterylne opatrunki hydrożelowe służą do opatrywania ran, miejsc pokrytych martwicą oraz tych, które znajdują się w fazie epitelializacji. Opatrunki tego typu tworzą środowisko, które wspomaga procesy autolitycznego oczyszczania się rany. Ponadto, mają za zadanie przyspieszyć tworzenie się nowych komórek wzrostu. Produkty Kikgel do opatrywania dobrze przylegają do rany, absorbują wysięk i zatrzymują go w swojej strukturze.

W asortymencie Gemini znajdują się produkty marki Microdacyn®, które mogą być stosowane w leczeniu ran. Zawierają w składzie m.in. podchloryn sodu i kwas podchlorawy, które wykazują działanie przeciwdrobnoustrojowe. Preparaty mają za zadanie ułatwić proces gojenia. Oprócz roztworu, dostępny jest także żel antyseptyczny Kikgel o zwartej konsystencji, która długo utrzymuje się na zranionej powierzchni.

Przydatne w leczeniu ran mogą okazać się produkty z dodatkiem miodu Manuka. Miód ten zawiera enzym, zwany oksydazą glukozy, który umożliwia powstanie nadtlenku wodoru, odpowiedzialnego za antybakteryjne właściwości miodu. Dzięki niemu możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu wilgoci wokół rany, co wpływa na proces gojenia. Miód jest substancją o wysokiej osmolarności – przez co może zapobiegać gromadzeniu się nadmiarowi wody. Pobudza również procesy oczyszczania autolitycznego.

W ofercie firmy dostępne są również preparaty do leczenia i redukcji blizn. Ich zdaniem jest zmniejszenie zaczerwienienia skóry, minimalizacja świądu i bólu blizny. Przeznaczone są do stosowania na blizny powstałe po ukąszeniach owadów, po urazach, skaleczeniach czy trądziku.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo