Poradnik

MEDICA

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Medica, maska medyczna z gumką, dziecięca, 3-warstwowa, typ II, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Medica, maska medyczna z gumką, dziecięca, 3-warstwowa, typ II, 50 sztuk
14,28 zł 15,03 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 1 z 1 produktów

Medica – plastry rozgrzewające i wyroby medyczne od polskiego producenta

 

Medica to polski producent suplementów diety, plastrów, opatrunków i wyrobów medycznych do użytku domowego i szpitalnego. Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Ponad 20 lat doświadczenia w branży zaowocowało stabilną pozycją na rynku, która pozwoliła firmie w 2009 roku wprowadzić do sprzedaży produkty pod własną marką. Medica współpracuje z aptekami i placówkami hospitalizującymi pacjentów na terenie całego kraju.

Medica dba o to, aby produkty, które trafiają na rynek, były jak najlepszej jakości. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów firma wdrożyła szereg procedur kontrolnych takich jak system analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP, system zarządzania jakością produkcji potwierdzony certyfikatem CE oraz System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych ISO 13485.

Jak działają plastry rozgrzewające?

Plastry rozgrzewające pobudzają krążenie krwi, rozgrzewają i rozluźniają mięśnie. Przynoszą ulgę w łagodnych dolegliwościach bólowych pleców (zwłaszcza odcinka krzyżowo-lędźwiowego, szyjnego i piersiowego) oraz kolan. W wielu przypadkach mogą być stosowane jako alternatywa dla tabletek przeciwbólowych podawanych doustnie oraz maści rozgrzewających.

Plastry rozgrzewające są dyskretne, nie odznaczają się zbyt wyraźnie pod ubraniem i nie zostawiają brudzących śladów. Dzięki temu można je nosić nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych lub służbowych.

Activplast – plastry rozgrzewające dla sportowców

Osoby regularnie uprawiające sporty siłowe, sylwetkowe czy wytrzymałościowe są dużo bardziej narażone na przeciążenia mięśni i stawów. Plastry rozgrzewające o działaniu przeciwbólowym są chętnie stosowane przez zawodowych sportowców oraz osoby aktywne fizycznie, które zmagają się z bólami różnego pochodzenia. Plastry rozgrzewające są stosowane także przed wymagającym treningiem w celu rozluźnienia mięśni, aby zapobiec powstaniu groźnych kontuzji.

Plastry rozgrzewające na ból i przy przeziębieniu

Plastry rozgrzewające są chętnie stosowane także przez osoby zmagające się z chorobami zwyrodnieniowymi stawów, nerwobólach, chorobach reumatycznych, przykurczach mięśni, a także w stanach osłabienia organizmu spowodowanych infekcją wirusową.

Jak aplikować plastry rozgrzewające?

Plastry rozgrzewające są łatwe w aplikacji. Wystarczy zdjąć folię ochronną i przykleić w miejscu bólu. Plastry rozgrzewające to produkty jednorazowego użytku. Po odklejeniu od ciała należy wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika na odpady. Przy stosowaniu plastrów rozgrzewających należy zachować szczególną ostrożność. Nie należy zbyt mocno dociskać ich do ciała, aby uniknąć poparzenia. Trzeba zapewnić swobodny przepływ powietrza między plastrem a skórą.

Produkty Medica w Gemini

Plastry rozgrzewające to produkty dostępne bez recepty. Są chętnie stosowane przy bólach mięśni, stawów i kręgosłupa. Sięgają po nie m.in. sportowcy, osoby aktywne fizycznie oraz osoby zmagające się z nawracającymi bólami stawów występującymi m.in. przy chorobach zwyrodnieniowych czy stanach zapalnych. Przed zastosowaniem plastrów należy zapoznać się z ulotką i nie stosować preparatów rozgrzewających w przypadku niektórych schorzeń m.in. chorób układu krążenia, a także, gdy występują inne przeciwwskazania opisane przez producenta. W Gemini znajdziesz wysokiej jakości produkty od firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo