Poradnik
Medpatent

MEDPATENT

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Med Patent

Technologia zmienia charakter współczesnej medycyny. Ortopedia od dawna zajmuje się takimi schorzeniami kręgosłupa, jak skolioza, lordoza czy kifoza. W tej dziedzinie pojawiły się ciekawe rozwiązania, które oprócz ćwiczeń pod okiem fizjoterapeuty, pozwalają na co dzień pamiętać o utrzymywaniu prostego kręgosłupa. Med Patent postawił na proste w konstrukcji i użyciu produkty, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności, czego dowodem są rekomendacje Centrum Zdrowia Dziecka i Instytutu Ortopedii i Rehabilitacji w Poznaniu. Med Patent to firma polska, której produkty stworzone są przez specjalistę rehabilitanta.

Jeżyki i pajączki przyjacielem zdrowego człowieka

Wyrobienie i utrzymanie nawyku prawidłowej sylwetki to coś, nad czym człowiek nie zastanawia się nigdy, jeśli nie ma problemów z kręgosłupem. Zwyczajnie jego postawa od dziecka rozwija się prawidłowo. Dla osób, u których diagnozuje się wadę postawy, ciężarem są nie tylko regularne ćwiczenia, ale też konieczność ciągłego myślenia i korygowania swojej postawy przy każdej codziennej czynności.

Med Patent opracował więc pajączki, które będą myśleć za ludzi i przypominać dźwiękowym sygnałem, kiedy należy postawę skorygować. Dotyczy to zaokrąglonych pleców, wystających łopatek, asymetrycznych ramion czy płaskiej klatki piersiowej. Pajączki jednak rozszerzyły swoją funkcję, bo niektóre z nich sygnalizują również kiedy rozluźnia się mięśnie brzucha, dzięki czemu służą też do kształtowania płaskiego brzucha. O zdrową postawę zadbają też jeżyki. Przyjmują one formę maty imitującej nierówne podłoże. Tego typu ćwiczenia pomagają zapobiegać płaskostopiu, stymulują układ nerwowy, uśmierzają ból, wzmacniają różne części ciała i uelastyczniają skórę. Po matach można nie tylko chodzić, ale też leżeć lub siedzieć.

Ból to częsta dolegliwość przy problemach z kręgosłupem. Firma Med Patent oferuje okłady żelowe służące termoterapii. Można je stosować zarówno w wersji zimnej, jak i ciepłej. Zawierają część mocującą, co ułatwia ich stosowanie. Sprawdzą się w niwelowaniu rozmaitych bólów, w tym też reumatycznych, menstruacyjnych czy przy bólach głowy, ale też jako akcesoria do relaksu i odprężenia. Artykuły Med Patent przeznaczone są dla dzieci, dorosłych i seniorów, ale także dla ludzi aktywnych sportowo, którzy w wyniku wysiłku i treningu doznali rozmaitych kontuzji.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo