Poradnik
Melaleuca Poland

MELALEUCA POLAND

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Proftin-G, zasypka do stóp, 120 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Proftin-G, zasypka do stóp, 120 g
9,69 zł
Proftin-M, zasypka do stóp, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Proftin-M, zasypka do stóp, 100 g
11,69 zł
1 - 2 z 2 produktów

Melaleuca Poland – naturalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała

Melaleuca to producent kosmetyków naturalnych o zasięgu międzynarodowym. Firma jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. W swoim portfolio posiada szeroki wybór preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, dłoni, stóp oraz higieny jamy ustnej. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych preparatów producenta jest zasypka przeciwgrzybicza Protfin, która po raz pierwszy pojawiła się na rynku już w 1997 roku. Firma nieustanne poszerza swoje portfolio produktowe m.in. o produkty z propolisem oraz dermokosmetyki.

Melaleuca Poland a środowisko naturalne

Działania proekologiczne są jednym z podstawowych filarów firmy. Melaleuca stawia na rozwiązania, które ograniczają negatywny wpływ na środowisko naturalne. Kosmetyki powstają na bazie składników pochodzenia roślinnego takich jak aloes, olejek z drzewa herbacianego, rumianek, nagietek czy rozmaryn. Firma od samego początku swojej działalności łączy wiedzę znaną od pokoleń z nowoczesną technologią. Kosmetyki Melaleuca powstają w profesjonalnych laboratoriach pod kontrolą ekspertów z wielu branż.

Melaleuca – zasypki do stóp

Zasypka Proftin do stóp o działaniu przeciwgrzybiczym to pierwszy i flagowy produkt Melaleuca. Minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób skóry wywołanych zakażeniem grzybicznym lub bakteryjnym. Zasypki są szczególnie popularne wśród często uczęszczających na basen, korzystających z ogólnodostępnych kabin prysznicowych np. w siłowniach czy salach gimnastycznych, a także pracowników na co dzień noszących obuwie ochronne utrudniające prawidłową wentylację stóp.

Produkty Melaleuca w Gemini

Szukasz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała? Nie chcesz rezygnować z regularnej aktywności fizycznej w obawie przed zakażeniem stóp lub paznokci? W naszej ofercie znajdziesz m.in. zasypki Melaleuca stosowane w profilaktyce chorób skórnych na tle grzybiczym i bakteryjnym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo