Poradnik
Mibe Gmbh Arzneimittel

MIBE GMBH ARZNEIMITTEL

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Ketolek 50 mg, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Ketolek 50 mg, 20 kapsułek
10,09 zł
1 - 1 z 1 produktów

Mibe Gmbh Arzneimittel – wysokiej jakości preparaty od niemieckiego producenta

Mibe Gmbh Arzneimittel to niemieckie przedsiębiorstwo działające w branży farmaceutycznej od 2003 roku. Firma jest częścią rodzinnej firmy Dermapharm AG założonej w 1991 roku z siedzibą w miejscowości Grünwald znajdującej się niedaleko Monachium. Specjalizuje się m.in. w produkcji leków na receptę oraz leków OTC, w tym leków ginekologicznych, kortykosteroidów, leków ogólnoustrojowych, preparatów witaminowych oraz leków sercowo-naczyniowych. W ofercie producenta znajdują się także wyroby medyczne oraz kosmetyki.

Wszystkie preparaty są produkowane na terenie Niemiec w zakładzie produkcyjnym w Brehnie niedaleko Lipska. Nad procesem produkcji czuwają wykwalifikowani specjaliści z wielu branż. Preparaty firmy można znaleźć w innych krajach europejskich takich jak Polska, Austria i Szwajcaria. Producent nieustannie poszerza portfolio produktowe o nowoczesne preparaty bazujące na wysokiej jakości składnikach. 2018 roku firma Mibe Gmbh Arzneimittel po raz czwarty została wyróżniona tytułem „Firma przyjazna rodzinie w dzielnicy Anhalt-Bitterfeld”. Wysokiej jakości leki OTC zamówisz przez internet w Gemini.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki