Kategorie

MIMIJUMI

Znalezione produkty: 9
Sortowanie:
Sortuj według
Mimijumi Very Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0-12 miesięcy, 240 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Mimijumi Very Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0-12 miesięcy, 240 ml

100,99 zł
Spuni, łyżeczka do karmienia, niebieska i żółta, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Spuni, łyżeczka do karmienia, niebieska i żółta, 2 sztuki

51,99 zł
Mimijumi, smoczek do butelki, poziom 2, średni, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi, smoczek do butelki, poziom 2, średni, 1 sztuka

48,89 zł
Mimijumi Not So Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0-12 miesięcy, 120 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi Not So Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o wolnym przepływie, 0-12 miesięcy, 120 ml

98,99 zł
Mimijumi Very Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o szybkim przepływie, 6-18 miesięcy, 240 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi Very Hungry, butelka antykolkowa ze smoczkiem o szybkim przepływie, 6-18 miesięcy, 240 ml

104,99 zł
Mimijumi, butelka dla niemowląt Very Hungry ze smoczkiem 2 o szybkim przepływie, od 6 miesiąca, 240 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi, butelka dla niemowląt Very Hungry ze smoczkiem 2 o szybkim przepływie, od 6 miesiąca, 240 ml

109,99 zł
Mimijumi, smoczek do butelki o wolnym przepływie, poziom 1, Dark, 0-12 miesięcy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi, smoczek do butelki o wolnym przepływie, poziom 1, Dark, 0-12 miesięcy, 1 sztuka

55,99 zł
Mimijumi, smoczek do butelki o wolnym przepływie, poziom 1, 0-12 miesięcy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Mimijumi, smoczek do butelki o wolnym przepływie, poziom 1, 0-12 miesięcy, 1 sztuka

48,89 zł
Spuni, łyżeczka do karmienia, limonkowa i różowa, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Spuni, łyżeczka do karmienia, limonkowa i różowa, 2 sztuki

52,79 zł

Producent butelek do karmienia Mimijumi

Mimijumi to amerykańska firma, specjalizująca się w projektowaniu akcesoriów do pielęgnacji dla rodziców i ich najmłodszych pociech. W ofercie apteki Gemini dostępne są ich produkty – butelki i smoczki dla niemowląt, a także łyżeczki do karmienia.

Mimijumi – amerykański producent

Producent Mimijumi tworzy akcesoria m.in. do karmienia i uspokajania dzieci. Choć firma wie, jak wiele zalet wynika z karmienia piersią, rozumie także, że czynność ta nie zawsze jest praktyczna i możliwa do wykonania. Pierwszy produkt przedsiębiorstwa – butelka Mimijumi Very Hungry, stworzona została przy udziale projektantów, matek, lekarzy, pielęgniarek i ekspertów w dziedzinie laktacji. To proste, naturalne uzupełnienie dla procesu karmienia piersią.

Firma Mimijumi została założona w styczniu 2008 roku przez dwóch psychiatrów i projektanta. Ich zamiarem było stworzenie produktów, które zrewolucjonizują rodzicielstwo i ułatwią opiekę nad najmłodszymi. Jak podkreślają właściciele – każdy szczegół produktów jest przemyślany i wykonany z dużą dbałością, co ma zapewnić najwyższą jakość wyrobów. Mimijumi projektuje analogowo i przekłada pomysły na świat cyfrowy.

Misją firmy jest produkowanie funkcjonalnych, estetycznych i bezpiecznych produktów. Wszystkie butelki Mimijumi są wolne od BPA i lateksu, zgodnie z normami UE, dotyczącymi bezpieczeństwa.

Butelki i smoczki dla niemowląt Mimijumi

Butelki Mimijumi Not So Hungry i Very Hungry, stworzone zostały z myślą o kobietach, które zdecydowały się na przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie butelką lub mieszane. Materiał z odpowiednią fakturą ma odzwierciedlać pierś mamy. System antykolkowy w smoczku ma przeciwdziałać powstawaniu w butelce ciśnienia, które mogłoby doprowadzić w przerwie w ssaniu maluszka. To z kolei mogłoby powodować połykanie powietrza przez dziecko i skutkować wzdęciami.

Butelki Mimijumi mają ukośny kształt, który ma ułatwić karmienie. Szeroka szyjka oraz smoczek wpływają korzystnie na mycie i montaż. Akcesorium wykonane jest z bezpiecznego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które posiada certyfikat wymagany dla materiałów mających kontakt z żywnością. Butelki Mimijumi można myć w górnym koszu zmywarki, sterylizować we wrzącej wodzie lub w dowolnym sterylizatorze o średnicy co najmniej 7,5 cm.

Butelki Mimijumi do karmienia zostały wyprodukowane w Austrii z materiałów pochodzących ze Szwajcarii, Niemiec i Holandii. Produkty spełniają normy EN 14350 oraz wszystkie przepisy amerykańskiej ustawy o poprawie bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych (CPSIA). Butelki zostały wyróżnione w Plebiscycie KID’S BIZ AWARDS 2015 w kategorii Innowacje.

W ofercie apteki Gemini dostępne są również smoczki do butelek Mimijumi wykonane z bezpiecznych silikonów medycznych i tworzyw sztucznych, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, których faktura i kolor przypomina kobiecą pierś. Smoczek pozwala dziecku kontrolować pobieranie mleka, tak samo jak podczas karmienia naturalnego. Jest łatwy do czyszczenia, można myć go w zmywarce. Posiada system antykolkowy. Dostępny jest w wersjach FR1, dla dzieci w wieku od urodzenia do 1. roku życia oraz FR2, dla pociech powyżej 1. roku życia.

Produktem, który może przydać się podczas karmienia jest łyżeczka Mimijumi Spuni. Pomocna będzie rodzicom, którzy zaczynają rozszerzać dietę najmłodszych. Została zaprojektowana tak, aby ułatwić dziecku pobieranie pokarmu ustami. Kształt łyżeczki Spuni ma zachęcać malucha do zasysania i połknięcia jedzenia. To sprawia, że dziecko może szybciej uczyć się jak radzić sobie z posiłkami i nabierać prawidłowych nawyków.

Porcje nabierane na łyżeczkę są niewielkie, dostosowane do małych buzi dzieci. Mają ułatwiać próbowanie i połykanie, a także minimalizować zabrudzenia. Długa rączka ułatwia manewrowanie podczas karmienia oraz wyjmowanie jedzenia z miseczki lub słoika.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Rodzaj produktu
Materiał
Kolor
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego