Kategorie

MINIK O

Znalezione produkty: 14
Sortowanie:
Sortuj według
Minikoioi, gryzak silikonowy, Kaktus, żółty, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, gryzak silikonowy, Kaktus, żółty, 1 sztuka

21,99 zł
Minikoioi, talerzyk silikonowy, żółty, po 6 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, talerzyk silikonowy, żółty, po 6 miesiącu, 1 sztuka

60,99 zł
Minikoioi, słomki silikonowe z czyścikiem, zielone, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, słomki silikonowe z czyścikiem, zielone, 2 sztuki

29,99 zł
Minikoioi, słomki silikonowe, Boy, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, słomki silikonowe, Boy, 4 sztuki

23,99 zł
Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, różana, po 6 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, różana, po 6 miesiącu, 1 sztuka

22,99 zł
Minikoioi, gryzak silikonowy, Chamsa, żółty, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, gryzak silikonowy, Chamsa, żółty, 1 sztuka

17,78 zł
Minikoioi, kubeczek silikonowy, szary, po 4 miesiącu, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, kubeczek silikonowy, szary, po 4 miesiącu, 180 ml

35,78 zł
Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona, po 6 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona, po 6 miesiącu, 1 sztuka

22,49 zł
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Blue Bunny, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Blue Bunny, od urodzenia, 1 sztuka

53,99 zł
Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona i różowa, od 6 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona i różowa, od 6 miesiąca, 2 sztuki

27,28 zł
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Elephant, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Elephant, od urodzenia, 1 sztuka

53,99 zł
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Pink Bunny, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Pink Bunny, od urodzenia, 1 sztuka

53,99 zł
Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona i szara, od 6 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Minikoioi, łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia, zielona i szara, od 6 miesiąca, 2 sztuki

23,88 zł
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Brown Bear, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Brown Bear, od urodzenia, 1 sztuka

53,99 zł

Minik O – produkty i artykuły dziecięce

Wszyscy rodzice z mniejszym lub większym niepokojem czekają na moment, kiedy ich pociechy po raz pierwszy zasiądą do stołu i spróbują nowych smaków. Niektóre dzieci już od 7. miesiąca życia jedzą tyle, jak bardzo pozwala im uzębienie. Jak serwować posiłki, by uprzyjemnić ten czas, a jednocześnie, by było wygodnie i bezpiecznie? Jak w tym pomoże marka Minik?

Historia firmy zaczęła się od własnych doświadczeń matki. Założenie polegało na zaprojektowaniu produktów zwiększających wygodę macierzyństwa poprzez stawianie na pierwszym planie utrzymania w zdrowiu i komforcie dziecka. Akcesoria są opracowywane z dbałością o detale i wytwarzane z matczyną troską. Minik O to producent akcesoriów dla dzieci, które wspierają ich w drodze ku samodzielności. Smoczki, gryzaki, łyżeczki oraz inne produkty firmy są projektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wysokiej jakości akcesoria do karmienia ułatwiają maluchom naukę posługiwania się sztućcami i picie z kubeczka, a gryzaki przynoszą ulgę w trakcie ząbkowania. Produkty Minik O są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie, w tym w wielu państwach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych. Jakość i bezpieczeństwo jest priorytetem firmy, dlatego akcesoria są regularnie testowane pod kątem szkodliwych substancji. Nie zawierają lateksu, PVC, ftalanów oraz BPA. Przechodzą testy organizowane przez niezależne organizacje badawcze.

Zębów zaledwie kilka

Niemowlak miewa pierwsze zęby czasem książkowo około 6. miesiąca życia, ale bywa, że dużo później. To dodatkowy niepokój dla rodziców — jak podawać stałe pokarmy, by nie uszkodzić delikatnych dziąseł dziecka. Chcieliby też, by dziecko wylało na siebie jak najmniej. Jednak to pragnienie bywa trudne do spełnienia, bo cała atrakcja jedzenia wiąże się przecież z brudzeniem. Przynajmniej na początku.

Poszukiwanie dobrych akcesoriów do nauki jedzenia jest dla rodziców bardzo ważne. Firma Minik z wielką dbałością podchodzi zarówno do produkowanych artykułów, jak i do potrzeb dzieci i rodziców na drodze do sukcesu w samodzielnym jedzeniu. Co znajdziemy w ofercie tego producenta?

Przyssawka to podstawa

Minik O produkty dziecięce to przede wszystkim miękkie, silikonowe tworzywo pozbawione substancji szkodliwych dla zdrowia, jak ołów, BPA, PVC. Ważą niewiele, a upadki na podłogę nie uszkadzają naczyń. Silikonowe miseczki, talerzyki mają specjalne przyssawki na dnie, dzięki czemu nie przesuwają się na stoliku i stanowi to pewien kłopot dla małych rączek, by oderwać naczynie od blatu. Do tego sztućce czy słomki dostępne w ofercie są równie miękkie, co sprawia, że gryzione nie podrażniają dziąseł, a wyginane nie ulegają złamaniu.

Kształt sztućców dopasowany jest do małych dziecięcych rączek. Naczynia sprzyjają samodzielnej nauce jedzenia. Ciekawym rozwiązaniem są też silikonowe śliniaki z kieszonką. Można ich używać do 4. roku życia, zaprojektowane są bowiem tak, że rosną wraz z dzieckiem. Do kieszonki natomiast wpadnie to, co z buzi wypadnie, a to akurat częsta sprawa. Śliniaki nie przesuwają się dziecku na szyi.

Spokój na wagę smoczka

Nie od dziś wiadomo, że smoczki mają za zadanie uspokajać dziecko wtedy, gdy samo tego jeszcze nie potrafi, ale też, by stanowiły przejście na etapie rozwoju między rodzicem, jako uspokajaczem, a samodzielną umiejętnością w tym zakresie. Wiadomo też, że funkcja maskotek jest podobna. Dlaczego by zatem tego nie połączyć? Minik stworzyło takie właśnie rozwiązanie w postaci smoczka uspokajającego z przymocowaną mięciutką przytulanką. Smoczek przypomina kształtem sutek, więc nie zakłóca odruchu ssania. Smoczki są przystosowane wielkością już dla noworodków. Podobnie dobroczynne dla dziecka i rodzica mogą okazać się silikonowe gryzaki, działające łagodząco na dziąsła w okresie ząbkowania.

Warto rozważyć Minik O artykuły dziecięce, kiedy rozpoczynają się przygotowania do nauki jedzenia stałych pokarmów. Dla dziecka taka nauka ma stanowić przede wszystkim zabawę przy odkrywaniu nowych smaków, a produkty producenta Minik sprzyjają efektywnej nauce. Można je znaleźć w aptece internetowej Gemini, która oferuje możliwość płatności online i za pobraniem.

Filtry

Cena
-
Materiał
Kolor
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego