Poradnik
Minik O

MINIK O

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Minikoioi, gryzak silikonowy, Kaktus, żółty, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Minikoioi, gryzak silikonowy, Kaktus, żółty, 1 sztuka
25,60 zł 32,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Brown Bear, od urodzenia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
MINIKOIOI, smoczek uspokajający z przytulanką Brown Bear, od urodzenia, 1 sztuka
55,12 zł 58,02 zł
Najniższa cena z 30 dni
Minikoioi, słomki silikonowe, Boy, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Minikoioi, słomki silikonowe, Boy, 4 sztuki
24,99 zł
Minikoioi, gryzak silikonowy, Chamsa, żółty, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Minikoioi, gryzak silikonowy, Chamsa, żółty, 1 sztuka
21,32 zł
Minikoioi, talerzyk silikonowy, żółty, po 6 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Minikoioi, talerzyk silikonowy, żółty, po 6 miesiącu, 1 sztuka
60,99 zł
Minikoioi, słomki silikonowe z czyścikiem, zielone, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Minikoioi, słomki silikonowe z czyścikiem, zielone, 2 sztuki
22,99 zł
1 - 6 z 6 produktów

Minik O – produkty i artykuły dziecięce

Wszyscy rodzice z mniejszym lub większym niepokojem czekają na moment, kiedy ich pociechy po raz pierwszy zasiądą do stołu i spróbują nowych smaków. Niektóre dzieci już od 7. miesiąca życia jedzą tyle, jak bardzo pozwala im uzębienie. Jak serwować posiłki, by uprzyjemnić ten czas, a jednocześnie, by było wygodnie i bezpiecznie? Jak w tym pomoże marka Minik?

Historia firmy zaczęła się od własnych doświadczeń matki. Założenie polegało na zaprojektowaniu produktów zwiększających wygodę macierzyństwa poprzez stawianie na pierwszym planie utrzymania w zdrowiu i komforcie dziecka. Akcesoria są opracowywane z dbałością o detale i wytwarzane z matczyną troską. Minik O to producent akcesoriów dla dzieci, które wspierają ich w drodze ku samodzielności. Smoczki, gryzaki, łyżeczki oraz inne produkty firmy są projektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wysokiej jakości akcesoria do karmienia ułatwiają maluchom naukę posługiwania się sztućcami i picie z kubeczka, a gryzaki przynoszą ulgę w trakcie ząbkowania. Produkty Minik O są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie, w tym w wielu państwach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych. Jakość i bezpieczeństwo jest priorytetem firmy, dlatego akcesoria są regularnie testowane pod kątem szkodliwych substancji. Nie zawierają lateksu, PVC, ftalanów oraz BPA. Przechodzą testy organizowane przez niezależne organizacje badawcze.

Zębów zaledwie kilka

Niemowlak miewa pierwsze zęby czasem książkowo około 6. miesiąca życia, ale bywa, że dużo później. To dodatkowy niepokój dla rodziców — jak podawać stałe pokarmy, by nie uszkodzić delikatnych dziąseł dziecka. Chcieliby też, by dziecko wylało na siebie jak najmniej. Jednak to pragnienie bywa trudne do spełnienia, bo cała atrakcja jedzenia wiąże się przecież z brudzeniem. Przynajmniej na początku.

Poszukiwanie dobrych akcesoriów do nauki jedzenia jest dla rodziców bardzo ważne. Firma Minik z wielką dbałością podchodzi zarówno do produkowanych artykułów, jak i do potrzeb dzieci i rodziców na drodze do sukcesu w samodzielnym jedzeniu. Co znajdziemy w ofercie tego producenta?

Przyssawka to podstawa

Minik O produkty dziecięce to przede wszystkim miękkie, silikonowe tworzywo pozbawione substancji szkodliwych dla zdrowia, jak ołów, BPA, PVC. Ważą niewiele, a upadki na podłogę nie uszkadzają naczyń. Silikonowe miseczki, talerzyki mają specjalne przyssawki na dnie, dzięki czemu nie przesuwają się na stoliku i stanowi to pewien kłopot dla małych rączek, by oderwać naczynie od blatu. Do tego sztućce czy słomki dostępne w ofercie są równie miękkie, co sprawia, że gryzione nie podrażniają dziąseł, a wyginane nie ulegają złamaniu.

Kształt sztućców dopasowany jest do małych dziecięcych rączek. Naczynia sprzyjają samodzielnej nauce jedzenia. Ciekawym rozwiązaniem są też silikonowe śliniaki z kieszonką. Można ich używać do 4. roku życia, zaprojektowane są bowiem tak, że rosną wraz z dzieckiem. Do kieszonki natomiast wpadnie to, co z buzi wypadnie, a to akurat częsta sprawa. Śliniaki nie przesuwają się dziecku na szyi.

Spokój na wagę smoczka

Nie od dziś wiadomo, że smoczki mają za zadanie uspokajać dziecko wtedy, gdy samo tego jeszcze nie potrafi, ale też, by stanowiły przejście na etapie rozwoju między rodzicem, jako uspokajaczem, a samodzielną umiejętnością w tym zakresie. Wiadomo też, że funkcja maskotek jest podobna. Dlaczego by zatem tego nie połączyć? Minik stworzyło takie właśnie rozwiązanie w postaci smoczka uspokajającego z przymocowaną mięciutką przytulanką. Smoczek przypomina kształtem sutek, więc nie zakłóca odruchu ssania. Smoczki są przystosowane wielkością już dla noworodków. Podobnie dobroczynne dla dziecka i rodzica mogą okazać się silikonowe gryzaki, działające łagodząco na dziąsła w okresie ząbkowania.

Warto rozważyć Minik O artykuły dziecięce, kiedy rozpoczynają się przygotowania do nauki jedzenia stałych pokarmów. Dla dziecka taka nauka ma stanowić przede wszystkim zabawę przy odkrywaniu nowych smaków, a produkty producenta Minik sprzyjają efektywnej nauce. Można je znaleźć w Gemini, która oferuje możliwość płatności online i za pobraniem.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki