Poradnik
Mondelez International

MONDELEZ INTERNATIONAL

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Mondelez International Polska – wysokiej jakości przekąski

Choć Mondelez International powstał w 2012 roku, to opiera się na doświadczeniu ponad stuletnich marek. Można więc powiedzieć, że historia grupy Mondelez International sięga 1824 roku, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep z czekoladą lub 1846 roku, gdy wyprodukowano paczkę herbatników LU. Dziś koncern zatrudnia prawie 100 tysięcy osób w 165 krajach, a jego najpopularniejszymi markami są m.in. Oreo, Milka, Halls, Belvita, Philadelphia, Cadbury czy LU.

Mondelez International Polska to siedem zakładów produkcyjnych: w Cieszynie, Płońsku, Jarosławiu, Jankowicach i Bielanach Wrocławskich oraz dwa zakłady w Skarbimierzu. W 2017 w Bielanach Wrocławskich powstało jedno z dziewięciu globalnych centrów badawczo-rozwojowych – Centrum Badań, Rozwoju i Jakości Mondelez International.

Misją Mondelez Interational Polska jest oferowanie konsumentom przekąsek na każdy moment, przygotowanych w odpowiedni sposób. To możliwe dzięki bogatemu portfolio wysokiej jakości produktów. Przekąski Mondelez International są łatwo dostępne w wielu miejscach na świecie.

Mondelez International dba o to, aby produkty sygnowane przez marki należące do koncernu były dobre nie tylko dla ludzi, ale również dla planety. Firma skupia się na zrównoważonej produkcji, zużywając mniej energii i wody, a także szanując lokalne społeczności rolników, które potrzebują wsparcia. Cele, które wyznacza sobie Mondelez International, mają zapewnić postęp i znaczącą dla planety zmianę w podejściu do produkcji żywności.

Produkty Mondelez International Polska w Gemini

Produkty z tej grupy możesz zamówić online na stronie Gemini. Oferujemy płatność online i za pobraniem oraz wysyłkę kurierem lub odbiór osobisty.

Marki producenta MONDELEZ INTERNATIONAL
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo