Poradnik
Motorola

MOTOROLA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Marka, która poleciała w kosmos (i z sukcesem zeszła na ziemię)

Amerykański koncern Motorola powstał w 1928 roku. Marka Firma specjalizuje się w produkcji telefonów komórkowych oraz elektroniki użytkowej (m.in. krótkofalówek, czytników kodów kreskowych oraz urządzeń monitorujących sen dziecka). Pierwsze Centrum Oprogramowania firma otworzyła w Polsce w drugiej połowie lat 90.

Motorola była także obecna na... księżycu. To właśnie odbiornik tej marki miał przy sobie Neil Armstrong podczas lądowania w 1969 roku. To jednak nie koniec prekursorskich działań firmy. W 1973 roku Motorola stworzyła pierwszy na świecie telefon komórkowy DynaTAC 8000X. Obecnie jest jednym z liderów sprzedaży nowoczesnych smartfonów z systemem Android. Od początku swojego istnienia stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają komunikację i zbliżają ludzi do siebie. Koncern angażuje się także w projekty prospołeczne i proekologiczne.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania dla dzieci i rodziców

Motorola jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów elektronicznych niań. Coraz więcej rodziców korzysta z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa, a sobie poczucie spokoju i komfort psychiczny. Na rynku dostępnych jest wiele produktów monitorujących sen dziecka: od najprostszych urządzeń przekazujących jedynie dźwięki z sypialni malucha po zaawansowane sprzęty z kamerą umożliwiające dwustronną komunikację, sterowane za pomocą aplikacji w smartfonie. O zakupie elektronicznej niani warto pomyśleć już na etapie kompletowania wyprawki, żeby wybrać model najlepiej odpowiadający potrzebom. W Gemini znajdziesz m.in. urządzenia wyposażone w kamerę, które umożliwiają obserwację malucha na żywo.

Jak działa elektroniczna niania?

Urządzenie wykorzystuje fale radiowe, aby przesyłać zarejestrowany dźwięk (a w bardziej zaawansowanych modelach także obraz) do odbiornika. Produkty, w zależności od ceny, charakteryzują się różnym zasięgiem (zazwyczaj od 50 do nawet 180 metrów). Nowoczesne urządzenia marki firmy Motorola są wyposażone dodatkowo m.in. w czujniki temperatury otoczenia, powiadomienia o utracie zasięgu i rozładowaniu, lampkę nocną, tryb wizji w podczerwieni, a nawet kołysanki.

Urządzenia monitorujące sen dziecka – dla kogo?

Z elektronicznych niań bardzo często korzystają osoby, które pracują zdalnie. Jeśli prowadzisz własną firmę, a dom jest jednocześnie Twoim biurem, możesz spokojnie przenieść się do innego pokoju podczas drzemki malucha. Urządzenie sprawdzi się także w przypadku dużego domu, np. gdy dziecko ma sypialnię na piętrze, a salon znajduje się na parterze. Elektroniczna niania pozwala zająć się codziennymi obowiązkami lub opieką nad rodzeństwem śpiącego malucha bez konieczności nieustannego sprawdzania, czy dziecko się nie przebudziło.

Po elektroniczne nianie sięgają także rodzice wcześniaków. Dzieci urodzone przed zakończeniem 37. tygodnia ciąży są bardziej narażone na zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. Urządzenia dla dzieci przedwcześnie urodzonych są dodatkowo wyposażone w monitory oddechu.

Motorola w Gemini – elektroniczne nianie od zaufanego producenta

W Gemini znajdziesz produkty marki Motorola ułatwiające kontrolę rodzicielską. Elektroniczna niania to jeden z ważnych elementów wyprawki malucha, a także popularny upominek np. na Baby Shower.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo