Poradnik
Nerr Pharma

NERR PHARMA

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Mannodis Gastro, 120 kapsułek twardych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mannodis Gastro, 120 kapsułek twardych
45,39 zł
Butiner 500, 30 tabletek dojelitowych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Butiner 500, 30 tabletek dojelitowych
34,79 zł
Mannodis Gastro, 60 kapsułek twardych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mannodis Gastro, 60 kapsułek twardych
33,49 zł
1 - 3 z 3 produktów

Producent Nerr Pharma

Firma Nerr Pharma zaopatruje asortyment Gemini w produkty bogate w składniki ważne dla naszego organizmu. Dostępne są suplementy tego producenta przeznaczone dla osób na diecie oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego stworzona z myślą o osobach, które borykają się z problemami jelitowymi.

O firmie Nerr Pharma

Firma Nerr Pharma od początku swojego istnienia skupia się przede wszystkim na pacjentach i ich potrzebach. Dlatego firmę tworzyli specjaliści z dwóch zakresów. Pierwsza grupa to eksperci, którzy stworzyli dział badań i rozwoju – wykorzystywali swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny, fizjologii czy farmacji i na ich podstawie opracowywali preparaty, które mają spełniać zróżnicowane potrzeby pacjentów. Druga grupa to specjaliści z zakresu marketingu i produktów konsumenckich, którzy dbają o to, aby suplementy diety i żywność funkcjonalna firmy Nerr Pharma trafiała do osób, które ich potrzebują.

Firma opiera zatem swoją działalności o współpracę biznesu ze środowiskiem naukowym, która pozwala łączyć innowacje i spełnianie potrzeb pacjentów z opracowywaniem skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, które swoje potwierdzenie znajdują w badaniach naukowych. Producent Nerr Pharma zakłada, że obrał tę drogę w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych swoich produktów oraz zagwarantowania konsumentom poczucia bezpieczeństwa i pewności co do swoich preparatów.

Misja i wartości producenta Nerr Pharma

Celem, który stawia sobie firma, jest to, aby produkty Nerr Pharma były opracowywane z myślą o realnych problemach, jakie dotykają na co dzień tysiące ludzi. W tym celu producent wdraża innowacyjne rozwiązania, bazujące na wiedzy naukowej.

Poznaj produkty Nerr Pharma

Dostępne w naszej ofercie produkty Nerr Pharma to suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

  • Suplement diety Mannodis Gastro – są to kapsułki zawierające glukomannan, czyli błonnik rozpuszczalny w wodzie. Glukomannan zwiększa wypełnienie żołądka i przyspiesza pasaż jelitowy, czyli przesuwanie się pokarmu. Błonnik rozpuszczalny w wodzie pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz może sprzyjać utracie masy ciała.
  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Butiner 500 – tabletki dojelitowe, które zawierają kwas masłowy w postaci maślanu sodu. Produkt ten stosuje się przy zaburzeniach czynnościowych jelit, w chorobach zapalnych jelit czy przy i zakażeniach i biegunce.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki