Poradnik

NUVITA

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Nuvita, wkładki laktacyjne, żelowe, wielorazowe, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nuvita, wkładki laktacyjne, żelowe, wielorazowe, 2 sztuki
80,99 zł
Nuvita, wkładki laktacyjne, na dzień i na noc, 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Nuvita, wkładki laktacyjne, na dzień i na noc, 60 sztuk
41,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

NUVITA – wyselekcjonowane produkty dla dzieci

Włoska marka NUVITA BABY oferuje starannie wykonane produkty dla dzieci, mam oraz kobiet w ciąży. Wszystkie wyroby charakteryzują się atrakcyjnym designem i zostały wyprodukowane z tworzyw bezpiecznych dla zdrowia. W ofercie producenta można znaleźć między innymi zabawki do kąpieli, nianie elektroniczne, akcesoria do karmienia, a także nawilżacze powietrza.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych!

NUVITA BABY to marka nowatorskich produktów dla dzieci i ich mam, które są przeznaczone do codziennego użytku. Poza gadżetami do kąpieli czy akcesoriami do karmienia maluchów producent proponuje także praktyczne laktatory dla kobiet do odciągania pokarmu. Zostały one skonstruowane w ten sposób, by w naturalny sposób stymulować rytm ssania dziecka, ułatwiając napływ mleka i jego wygodne odciąganie. Marka NUVITA BABY stworzyła także linię produktów zabezpieczających, które są nie tylko wyjątkowo proste w montażu, ale także łatwe do zauważenia przez dzieci, dzięki jaskrawym kolorom. Są to głównie zabezpieczenia do drzwi, szuflad oraz gniazdek elektrycznych.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo