Kategorie

OMRON

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Omron M-7 Intelli IT, automatyczny ciśnieniomierz naramienny z bluetooth - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Omron M-7 Intelli IT, automatyczny ciśnieniomierz naramienny z bluetooth

335,09 zł
Omron M-6 Comfort HEM-7360-E, automatyczny ciśnieniomierz naramienny - miniaturka zdjęcia produktu

Omron M-6 Comfort HEM-7360-E, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

269,99 zł
Omron M3 Comfort, automatyczny ciśnieniomierz naramienny - miniaturka zdjęcia produktu

Omron M3 Comfort, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

177,49 zł
Omron C101 Essential NE-C101-E, nebulizator kompresorowy dla dzieci i dorosłych - miniaturka zdjęcia produktu

Omron C101 Essential NE-C101-E, nebulizator kompresorowy dla dzieci i dorosłych

126,99 zł
Omron M2 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny - miniaturka zdjęcia produktu

Omron M2 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

114,99 zł
Omron M-2 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny - miniaturka zdjęcia produktu

Omron M-2 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

114,99 zł
Omron A3 Complete NE-C300-E, nebulizator kompresorowy dla dzieci i dorosłych - miniaturka zdjęcia produktu

Omron A3 Complete NE-C300-E, nebulizator kompresorowy dla dzieci i dorosłych

236,99 zł

Ciśnieniomierz OMRON M-3 Comfort – monitoruj zdrowie w domowym zaciszu

Świat firmy OMRON stanowi niezwykłe bogactwo innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, których celem jest zapewnienie konsumentom dobrego samopoczucia i jeszcze dłuższego życia. Asortyment obejmuje między innymi ciśnieniomierze, aparaturę do leczenia chorób górnych dróg oddechowych.

Jednym z produktów jest ciśnieniomierz naramienny OMRON M3 Comfort — kompaktowe, w pełni zautomatyzowane urządzenie, które działa na zasadzie oscylometru. Ciśnieniomierz OMRON jest prosty w obsłudze i błyskawicznie mierzy ciśnienie krwi i tętno.

Aby pompowanie mankietu przebiegało w sposób wygodny i kontrolowany, czyli bez potrzeby ustawienia ciśnienia lub konieczności ponownego pompowania, urządzenie to wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense. System ten jest autorskim projektem firmy OMRON, który umożliwia urządzeniu rozpoznanie użytkownika i samoczynne napompowanie mankietu do właściwego poziomu.

Ciśnieniomierz OMRON M-3 Comfort – specyfikacja produktu

Produkt marki OMRON jest propozycją dla osób, które pragną monitorować zdrowie samodzielnie w zaciszu swoich czterech kątów. Ciśnieniomierz OMRON M-3 Comfort został zaprojektowany z myślą o jak największej prostocie codziennego użytkowania, dzięki czemu sprawdzi się jako prezent dla osób starszych. Produkt ten objęty jest także 5-letnią gwarancją.

Oferta marki OMRON

W Aptece Gemini zakupić można również inne produkty firmy OMRON. Dostępne są m.in. te zaprojektowane z myślą o najmłodszych, w tym inhalatory. Przykładowo, model Omron DuoBaby wyposażany jest w aspirator do nosa, dzięki któremu można szybko przywrócić dziecku komfort oddychania.

Z kolei dla dorosłych, oprócz oferty naramiennych, automatycznych ciśnieniomierzy, można także znaleźć inhalatory, jak i nebulizator kompresowy – wykorzystywane w terapii oddechowej.

Osobno można także wyposażyć się w akcesoria, takie jak: mankiety do ciśnieniomierzy, przewody i maski do nebulizatorów czy zasilacze do przyrządów.

Część produktów jest przeznaczona dla każdego – bez względu na wiek. Szukając odpowiedniego urządzenia, warto jednak zawsze zapoznać się z jego opisem i sprawdzić, czy przypadkiem nie jest on stworzony wyłącznie dla dorosłych lub dla maluszków bądź większych dzieci.

Dla zdrowia i zachowania dobrego samopoczucia

Kilkadziesiąt lat doświadczenia, czerpanie z najnowszych osiągnięć nauki, a także zaawansowane technologie produkcji – to wszystko sprawia, że sprzęt medyczny znajdujący się w ofercie firmy OMRON odznacza się niezawodnością i bezawaryjnością. Marka specjalizuje się między innymi w tworzeniu nowatorskich ciśnieniomierzy, które zapewniają dokładne pomiary i są wyjątkowo proste w obsłudze. Dzięki dużym wyświetlaczom oraz automatycznie pompowanym mankietom urządzenia pozwalają szybko zmierzyć poziom ciśnienia tętniczego krwi, oraz tętno. Asortyment OMRON obejmuje także inhalatory dla dzieci i dorosłych

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Rodzaj produktu
Dla kogo
Rozmiar
Cecha specjalna
Typ produktu
Okres gwarancji
Poziom hałasu
Tryb pracy
Zasilanie
Zestaw zawiera
Rodzaj mankietu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego