Poradnik
Orion Pharma

ORION PHARMA

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Remo-Wax, krople do usuwania woskowiny usznej, 10 ml + gumowa gruszka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Remo-Wax, krople do usuwania woskowiny usznej, 10 ml + gumowa gruszka
22,99 zł
Bevita, odżywczy i ochronny krem do pielęgnacji skóry i błon śluzowych, 20 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bevita, odżywczy i ochronny krem do pielęgnacji skóry i błon śluzowych, 20 g
20,49 zł
Valinger 25 mg, 4 tabletki - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Produkt apteczny
Valinger 25 mg, 4 tabletki
17,29 zł
Oriovit-D 4000 j.m., smak cytrusowy, 100 tabletek do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Oriovit-D 4000 j.m., smak cytrusowy, 100 tabletek do żucia
25,00 zł
1 - 4 z 4 produktów

Producent Orion Pharma

Orion Pharma jest częścią Orion Corporation – działającego na globalną skalę fińskiego producenta farmaceutyków.

Historia fińskiego producenta Orion Pharma

Orion Pharma powstała w roku 1917, a więc tego samego roku, kiedy swoją niepodległość uzyskała Finlandia. W roku 2017 zarówno firma Orion Pharma, jak i państwo fińskie świętowały swoje setne rocznice.

W latach 30. XX wieku producent dobrze poradził sobie z ówczesnym kryzysem gospodarczym i od tamtej pory rozwijał się coraz prężniej. W latach 70. firma zaczęła eksportować swoje farmaceutyki, natomiast w latach 80. – inwestować w badania nad rozwojem swoich leków, suplementów i innych wyrobów.

Orion – polska filia firmy

Polskim oddziałem fińskiego producenta jest Orion Pharma Poland Sp. z o.o. Powstał on w roku 2002, a jego portfolio obejmują leki OTC (dostępne bez recepty), suplementy diety czy wyroby medyczne.

Strategia firmy Orion Pharma

Orion Pharma dąży do tego, by niezależnie od postępu technologicznego oraz zaawansowania badań, pozostać firmą nowoczesną, dlatego nieustanie udoskonala swoją politykę, inwestuje w rozwój, kwalifikacje swoich pracowników, badania oraz infrastrukturę. Ponadto dba o biznesowy aspekt swojej działalności, pracując nad kanałami dystrybucji i technikami sprzedaży. Jednak, jak twierdzi firma, najważniejszą częścią rozwoju jest poszerzanie swojego portfolio o nowe produkty i udoskonalanie dotychczasowych.

Wartości firmy Orion Pharma

Firma wierzy, że w dążeniu do doskonałości jej produktów kluczowe znaczenie mają ścisła współpraca działów i pracowników, różnorodność oraz wzajemne zaufanie. Dlatego jej pierwszorzędny cel, to osiąganie coraz lepszej jakości i skuteczności swoich preparatów, a także przyczynienie się do stworzenia przyszłości, w której ludziom będzie towarzyszyło jak najmniej chorób.

Poznaj produkty Orion Pharma

Gemini posiada w swojej ofercie różne produkty Orion Pharma. Wśród nich dostępne są leki OTC (bez recepty), suplementy diety, wyroby medyczne lecznicze oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

  • Leki OTC – w tej kategorii znajduje się m.in. lek Valinger, który przeznaczony jest do wspomagania potencji. Substancją czynną jest tutaj syldenafil, która ułatwia rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu.
  • Suplementy diety – w portfolio suplementów diety Orion Pharma dostępne są produkty, jak ProSenDuo oraz Oriovit.
  • Wyroby medyczne lecznicze – wśród wyrobów medycznych leczniczych dostępne są takie produkty, jak krople do nosa w aerozolu Nasorin Aqua oraz krople do usuwania woskowiny usznej Remo-Wax.
  • Kosmetyki – w portfolio producenta Orion Pharma znajduje się m.in. krem Bevita. Jest to krem zawierający ceramidy i dekspantenol, które pomagają w utrzymaniu wilgotności i elastyczności skóry. Produkt jest odpowiedni na odparzenia skóry niemowląt pod pieluszką, a także dla kobiet karmiących piersią na podrażnione brodawki.
  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – wśród tego rodzaju produktów Orion Pharma dostępny jest Florion Duo Probiotyk. Zawartość saszetek należy rozpuścić w wodzie i przyjmować w celu uzupełnienia mikroflory jelitowej w elektrolity i bakterie kwasu mlekowego.
Marki producenta ORION PHARMA
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo