Poradnik
Penta Arzneimittel

PENTA ARZNEIMITTEL

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Biolan Gel 0,3%, krople do oczu, 0,35 ml x 10 minimsów - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Biolan Gel 0,3%, krople do oczu, 0,35 ml x 10 minimsów
20,49 zł
Ocusalin 5% UD, krople do oczu, 0,5 ml x 20 minimsów - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ocusalin 5% UD, krople do oczu, 0,5 ml x 20 minimsów
29,99 zł
Vizik Alergia Zaczerwienione, suche i swędzące oczy, krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Vizik Alergia Zaczerwienione, suche i swędzące oczy, krople do oczu, 10 ml
31,29 zł
Biolan, krople do oczu, 0,35 ml x 20 minimsów - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Biolan, krople do oczu, 0,35 ml x 20 minimsów
27,49 zł
Biolan Max, krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Biolan Max, krople do oczu, 10 ml
36,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Penta Arzneimittel – wyroby medyczne lecznicze

Penta Arzneimittel jest spółką zależną Pharma Stulln GmbH, której siedziba znajduje się w mieście Stulln w Bawarii. To niemieckie przedsiębiorstwo z branży farmaceutycznej specjalizujące się m.in. w produkcji preparatów do leczenia dróg oddechowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym oraz wyrobów medycznych do pielęgnacji oczu. To właśnie tonik do oczu był pierwszym produktem farmaceutycznym firmy Stulln, który trafił w ręce pacjentów. Obecnie w ofercie Penta Arzneimittel można znaleźć m.in. krople do oczu, aerozole do nosa, roztwory do inhalacji i inne produkty medyczne. Priorytetem firmy jest poprawa zdrowia i komfortu życia osób chorujących na astmę, POChP oraz inne choroby układu oddechowego, a także pacjentów zmagających się z problemami ze wzrokiem wywołanymi m.in. oddziaływaniem środowiska. Firma Stulln GmbH posiada oddziały m.in. w Szwajcarii i Kanadzie.

Preparaty powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych wyposażonych w automatyczne linie produkcyjno-kondycjonujące. Firma przestrzega najwyższych standardów jakości, o czym świadczą takie certyfikaty jak DIN EN ISO 13485:2016, ISO 13485: 2016 oraz certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP (z ang. Good Manufacturing Practice). Do produkcji leków i wyborów medycznych wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane surowce o potwierdzonym działaniu. Wszystkie produkty powstają na terenie Niemiec, skąd są dostarczane do pacjentów na całym świecie.

Krople do oczu Penta Arzneimittel

W portfolio produktowym Penta Arzneimittel można znaleźć m.in. krople do oczu Biolan i Ocusalin w postaci butelki lub minimsów. Preparaty te zawierają m.in. hialuronian sodu oraz sól sodową kwasu hialuronowego. Są przeznaczone dla osób narażonych na działanie takich czynników jak wiatr, zimno, suche powietrze, zanieczyszczenia (np. pył, dym papierosowy). Mogą być też stosowane przez osoby długotrwale pracujące przy komputerze, mikroskopie lub prowadzące pojazdy mechaniczne.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo