Kategorie

PENTA ARZNEIMITTEL

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Biolan 0,15%, krople do oczu, ampułki, 20x0,35 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biolan 0,15%, krople do oczu, ampułki, 20x0,35 ml

23,99 zł
Biolan Gel 0,3%, krople do oczu, 0,35 ml x 10 minimsów - miniaturka zdjęcia produktu

Biolan Gel 0,3%, krople do oczu, 0,35 ml x 10 minimsów

19,09 zł
Biolan Max, krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biolan Max, krople do oczu, 10 ml

27,49 zł
Ocusalin 5% UD, krople do oczu, 0,5 ml x 20 minimsów - miniaturka zdjęcia produktu

Ocusalin 5% UD, krople do oczu, 0,5 ml x 20 minimsów

25,49 zł

Penta Arzneimittel – wyroby medyczne lecznicze

Penta Arzneimittel jest spółką zależną Pharma Stulln GmbH, której siedziba znajduje się w mieście Stulln w Bawarii. To niemieckie przedsiębiorstwo z branży farmaceutycznej specjalizujące się m.in. w produkcji preparatów do leczenia dróg oddechowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym oraz wyrobów medycznych do pielęgnacji oczu. To właśnie tonik do oczu był pierwszym produktem farmaceutycznym firmy Stulln, który trafił w ręce pacjentów. Obecnie w ofercie Penta Arzneimittel można znaleźć m.in. krople do oczu, aerozole do nosa, roztwory do inhalacji i inne produkty medyczne. Priorytetem firmy jest poprawa zdrowia i komfortu życia osób chorujących na astmę, POChP oraz inne choroby układu oddechowego, a także pacjentów zmagających się z problemami ze wzrokiem wywołanymi m.in. oddziaływaniem środowiska. Firma Stulln GmbH posiada oddziały m.in. w Szwajcarii i Kanadzie.

Preparaty powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych wyposażonych w automatyczne linie produkcyjno-kondycjonujące. Firma przestrzega najwyższych standardów jakości, o czym świadczą takie certyfikaty jak DIN EN ISO 13485:2016, ISO 13485: 2016 oraz certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP (z ang. Good Manufacturing Practice). Do produkcji leków i wyborów medycznych wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane surowce o potwierdzonym działaniu. Wszystkie produkty powstają na terenie Niemiec, skąd są dostarczane do pacjentów na całym świecie.

Krople do oczu Penta Arzneimittel

W portfolio produktowym Penta Arzneimittel można znaleźć m.in. krople do oczu Biolan i Ocusalin w postaci butelki lub minimsów. Preparaty te zawierają m.in. hialuronian sodu oraz sól sodową kwasu hialuronowego. Są przeznaczone dla osób narażonych na działanie takich czynników jak wiatr, zimno, suche powietrze, zanieczyszczenia (np. pył, dym papierosowy). Mogą być też stosowane przez osoby długotrwale pracujące przy komputerze, mikroskopie lub prowadzące pojazdy mechaniczne.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego