Poradnik
Pharmnew

PHARMNEW

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Urocal, Proszek, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Urocal, Proszek, 20 saszetek
29,49 zł
Urocurin, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Urocurin, 90 tabletek
42,49 zł
UROZAX, Proszek, 14 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
UROZAX, Proszek, 14 saszetek
26,99 zł
Pharmnev Navitin, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Pharmnev Navitin, 20 tabletek
28,69 zł
Urocal SD, 40 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Urocal SD, 40 tabletek
21,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Pharmnew – roślinne suplementy diety

Pharmnew to polskie przedsiębiorstwo działające w branży farmaceutycznej. Spółka weszła na rynek w 2013 roku, kontynuując działalność firmy Pharmcare założonej w 2007 roku. W portfolio produktowym firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości suplementy diety. Preparaty są produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski działających według standardów ISO, HACCP oraz GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Produkty Pharmnew bazują na naturalnych składnikach roślinnych.

Preparaty Pharmnew dla mężczyzn

Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Pharmnew specjalizuje się w produkcji naturalnych preparatów przeznaczonych dla osób dorosłych, a w szczególności dla mężczyzn. Suplementy diety zawierają m.in. cynk, żeń-szeń, kłącze różeńca i owoc nieszpułki oraz wzbogacone są o L-karnitynę i L-argininę. Mogą być stosowane profilaktyczne jako wsparcie zdrowia seksualnego, a także w momencie starania się o potomstwo. Preparat jest dostępny w postaci łatwych do połknięcia tabletek.

Produkty Pharmnew na drogi moczowe

Zakażenia układu moczowego to problem, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Warto zadbać o drogi moczowe, pamiętając o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny okolic intymnych, stosując prezerwatywy w przypadku kontaktów seksualnych z wieloma partnerami bądź partnerkami, regularnie wykonując badania moczu, dbając o właściwe nawodnienie organizmu i dietę dopasowaną do potrzeb. W stanach większego zapotrzebowania na składniki aktywne lub w przypadku nawracających problemów z układem moczowym lekarz może zalecić suplementację. W Gemini znajdziesz produkty Pharmnew zawierające takie składniki jak wyciąg z owoców cytryny, wyciąg z korzenia szparaga białego, sproszkowany korzeń pochrzynu chińskiego oraz witaminę B6. Preparaty są dostępne m.in. w postaci tabletek lub proszku do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczone są dla osób dorosłych niezależnie od płci.

Preparaty Pharmnew w Gemini

Wysokiej jakości suplementy diety dla całej rodziny zamówisz przez internet — z dostawą do domu lub z możliwością odbioru osobistego w punktach odbioru na terenie całej Polski.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki