Poradnik
Pohl Boskamp

POHL BOSKAMP

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak cytrusowo-mentolowy, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak cytrusowo-mentolowy, 20 sztuk
27,89 zł
Nyda Express, aerozol przeciw wszom i gnidom, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nyda Express, aerozol przeciw wszom i gnidom, 50 ml
32,29 zł
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak porzeczkowo-mentolowy, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak porzeczkowo-mentolowy, 20 sztuk
27,89 zł
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak wiśniowo-mentolowy, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak wiśniowo-mentolowy, 20 sztuk
27,89 zł
Zestaw Nyda Express, aerozol przeciw wszom i gnidom, 2 x 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zestaw Nyda Express, aerozol przeciw wszom i gnidom, 2 x 50 ml
53,89 zł
Nyda Plus, spray przeciw wszom i gnidom, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nyda Plus, spray przeciw wszom i gnidom, 100 ml
42,79 zł
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak czarnego bzu, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
GeloVox, tabletki do ssania na gardło, smak czarnego bzu, 20 sztuk
29,99 zł
1 - 7 z 7 produktów

Producent: Pohl Boskamp

Pohl-Boskamp to niemiecka firma farmaceutyczna, producent wyrobów medycznych, leków i suplementów diety. W Gemini dostępne są ich produkty w postaci tabletek i aerozoli.

O firmie Pohl Boskamp

Pohl-Boskamp to rodzinna firma z siedzibą w północnych Niemczech. Jej założycielami i partnerami zarządzającymi od 1991 roku są Marianne Boskamp i dr Henning Ueck. To czwarte pokolenie, które zarządza przedsiębiorstwem i kontynuuje jego działalność. Marianne Boskamp i Henning Ueck odpowiedzialni są nie tylko za swoje produkty, ale również za szereg projektów społecznych, kulturalnych i sportowych w północnych Niemczech. Ich celem jest promocja regionu, w którym Pohl-Boskamp ma swoją siedzibę i zakład produkcyjny.

Przedsiębiorstwo samodzielnie zajmuje się każdym etapem produkcji. Oferuje produkty dla różnych obszarów terapeutycznych. Firma farmaceutyczna angażuje się w badania i wprowadza w życie nowe pomysły, aby zapewniać pacjentom dostęp do produktów najwyższej jakości.

Przedsiębiorstwo stara się wypełniać braki terapeutyczne w sektorze opieki zdrowotnej i poszukuje różnych rozwiązań. W ten sposób aktywne składniki i nowe pomysły stają się lekami. Pohl-Boskamp to m.in. twórca marek GeloRevoice — tabletek na gardło i Nyda — preparatów do usuwania wszy.

Ich wyroby medyczne, wprowadzone do sprzedaży, są szczegółowo badane w kierunku skuteczności i tolerancji stosowania. Działania te są zgodne z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP) - zbiorem uznanych na całym świecie wytycznych, które dotyczą prowadzenia badań klinicznych.

Producent monitoruje i dokumentuje postępy pracy, od zakupu surowców po wysyłkę gotowego produktu. Spełnia międzynarodowe standardy jakości, w tym amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz oddziałów z Chin i Europy Wschodniej.

Produkty Pohl Boskamp

Pohl-Boskamp prowadzi działalność w kilku obszarach terapeutycznych:

  • leczenie dróg oddechowych – od przekrwienia po stany zapalne zatok nosowych. Firma farmaceutyczna stworzyła linię produktów Gelo, które mają zapewnić pacjentom szybką ulgę,
  • usuwanie pasożytów – przedsiębiorstwo opracowało preparat Nyda, który opiera się na fizycznym mechanizmie działania, skierowanym na układ oddechowy wszy: produkty Pohl-Boskamp zawierają olejki, które wnikają do układu oddechowego wszy i gnid, co ma pozwolić na ich bezpieczne usunięcie.

W ofercie Gemini dostępne są wyroby medyczne firmy w postaci tabletek i aerozoli.

GeloVox to tabletki do ssania, które stosować można przy uporczywej chrypce oraz przy problemach z głosem. GeloVox zawiera kompleks hydrożelowy, który ma przedłużyć działanie produktu. Tabletki mają nawilżać oraz łagodzić śluzówkę jamy ustnej i gardła, przynosić ulgę w przypadku bólu, chrypki, drapania, uczucia suchości. Dostępne są w różnych wersjach smakowych.

Nyda to spray przeciw wszom i gnidom, który ma eliminować pasożyty po jednej aplikacji. Nie zawiera w składzie neurotoksycznych insektycydów. Posiada aplikator, który ma ułatwić zastosowanie na długich włosach kiedy podzielimy je na poszczególne pasma tak, aby preparat był odpowiednio na nich rozprowadzony. Jego formuła ma sprawić, że wyczesywanie pasożytów nie będzie męczące dla dzieci.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo