Poradnik

SKOTAN

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Producent Skotan

Skotan jest polską firmą działającą w dziedzinie nowych technologii. Zajmuje się m.in. produkcją suplementów diety. Jej zakład produkcyjny mieści się w Czechowicach-Dziedzicach. Powstają w nim witaminy dla osób należących do różnych grup wiekowych.

Flagowym produktem producenta jest Estrovita. Prace nad nim rozpoczęły się w 2011 roku. Producent prowadził obserwacje, których efektem był wniosek, że ludzie stosują dietę zawierającą zbyt dużo tłuszczów nasyconych, a na rynku brakuje suplementów zawierających potrzebne nienasycone kwasy tłuszczowe. Skotan postanowił stworzyć produkty całkowicie pochodzenia roślinnego. Owocem kilkuletniej pracy badawczo-rozwojowej są preparaty zawierające kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego z grupy omega-3, omega–6 oraz omega-9. Wspomniane substancje wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Skotan przetworzył roślinne kwasy tłuszczowe z grupy omega 3,6,9 w ich unikalną formę monocząsteczek (bioestrów).

Skotan – jakość i sprawdzona technologia

Skotan S.A. jest spółką o wieloletniej tradycji o w 100% polskim kapitale. Korzystając z rodzimej myśli naukowej, wypracowanych patentów i własnego doświadczenia, dostarcza produkty, które mają podnosić standard zdrowia i życia konsumentów. Pracuje nad rozwiązaniami profilaktycznymi dopasowanymi do potrzeb każdego pacjenta i ulepszaniem stosowanych technologii. Misją firmy Skotan jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez dostarczanie wartościowych składników odżywczych.

Produkty Skotan zawierają kompleks czystych, wysoce skoncentrowanych kwasów omega 3, 6 i 9 w postaci estrów etylowych o dobrej biodostępności i wysokiej bioretencji w ludzkim organizmie. Oferta producenta jest stale rozbudowywana w celu sprostania potrzebom konsumentów i sytuacji rynkowej.

Witaminy w Skotan

Witaminy w Skotan, dostępne pod nazwą Estrovita, dostarczają organizmowi naturalną, bezpieczną, wysoce skoncentrowaną oraz dobrze przyswajaną dawkę kwasów omega 3, 6 i 9. Preparaty zawierają czyste substancje w odpowiednich proporcjach. Kwasy tłuszczowe mają postać estrów etylowych, pochodzących z unikalnej kompozycji tłoczonych na zimno olejów roślinnych, m.in. oleju lnianego, oleju z wiesiołka, oleju z czarnej porzeczki i oleju z ogórecznika. Witaminy w Skotan mają tzw. złotą proporcję omega 3 do omega 6, wynoszącą 2:1. Produkty to nutraceutyki, czyli produkty o działaniu żywności funkcjonalnej i suplementów diety. Wszystkie preparaty zostały wzbogacone witaminami.

Polski producent tworzy produkty w 100% ze składników roślinnych. Witaminy w Skotan mogą uzupełniać dietę wegetarian i wegan szukających bezpiecznych źródeł kwasów omega. Produkty oznaczono certyfikatem V-Label. Potwierdza on, że witaminy w Skotan są produktami w pełni roślinnymi.

Prace nad suplementami odbywają się w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym. Cały proces tworzenia witamin w Skotan realizowany jest na zautomatyzowanej linii technologicznej spełniającej standardy GMP /GHP/ HACCP. Przestrzeganie rygorystycznych norm ma zapewniać jakość i czystość suplementów diety. Wszystkie oleje wzbogacające suplementy pochodzą od certyfikowanych polskich dostawców. Surowce są kontrolowane już od etapu tłoczenia olejów z roślin. Wśród produktów firmy można odszukać preparaty dla dzieci, dorosłych (w tym oddzielne linie dla kobiet i mężczyzn) oraz dla seniorów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki