Poradnik
Smart Pharma

SMART PHARMA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Smart Pharma – mądry sposób na zdrowie

Smart Pharma to firma założona w 2014 roku. Produkty, które oferuje, powstają we współpracy ze środowiskiem medycznym przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Mają one na celu nie tylko leczenie, ale też zapobieganie rozwojowi wielu chorób. Jakie produkty oferuje Smart Pharma?

Leczenie coraz bardziej bezpieczne

Współpraca ze środowiskiem medycznym, badania potrzeb rynku, nowoczesne laboratoria, gdzie opracowywane są receptury preparatów, które w efekcie laboratoryjnych badań i prób, mogą przekształcić się w konkretne produkty. Te posiadają certyfikat bezpieczeństwa GRAS nadawany przez FDA, czyli Amerykański Departament Zdrowia. Olej MCT, czyli substancja czynna w preparatach Innofer, ma również nadany status bezpieczeństwa i pozwala dawkować żelazo według masy ciała. Produkt Innofer Baby może w związku z tym być stosowany u noworodków, a nawet u wcześniaków.

Smart Pharma – w czym wspiera organizm?

Suplementy Smart Pharma służą do postępowania dietetycznego w przypadku niedoborów żelaza, niedokrwistości. Żelazo elementarne zawarta w preparatach Innofer i Innofer Baby nie wykazuje działań niepożądanych w postaci zaparć, biegunek, metalicznego smaku w ustach czy bólu brzucha. Wysoki stopień jego przyswajania zawdzięcza utlenianiu się w żołądku do jonów dwuwartościowych pod wpływem działania kwasu solnego.

Inne produkty Smart Pharma to Diflos, czyli preparaty probiotyczne zalecane do stosowania przy antybiotykoterapii. Zawierają one mikroenkapsulowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Aurimex natomiast to preparat do wspomagania leczenia zapaleń ucha zewnętrznego o etiologii wirusowej, bakteryjnej czy grzybiczej. W składzie posiada prawie same naturalne składniki w postaci olejków i wyciągów.

Produkcja laboratoryjna Smart Pharma jest zgodna ze standardami GMP (Good Mnufacturing Practice) i koncentruje się na bezpieczeństwie produktów, które jednocześnie tworzone są w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu mają ułatwiać życie w zdrowiu jak największej liczbie ludzi. Taką jest też misja producenta, by ludzkie życie zmieniać na lepsze.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo