Poradnik
Soft Moon

SOFT MOON

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Soft Moon, wielorazowe płatki kosmetyczne 5 sztuk + woreczek do prania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Soft Moon, wielorazowe płatki kosmetyczne 5 sztuk + woreczek do prania
25,99 zł
EOS, wkładka higieniczna, wielorazowa, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
EOS, wkładka higieniczna, wielorazowa, 1 sztuka
10,79 zł
Afrodyta, podpaska wielorazowa, Soft Moon, regular, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Afrodyta, podpaska wielorazowa, Soft Moon, regular, 1 sztuka
27,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

Soft Moon – innowacyjne produkty dla kobiet

Soft Moon to marka adresowana do kobiet. Wielorazowe podpaski czy wkładki laktacyjne jeszcze niedawno wydawały się czymś niemożliwym, bo niehigienicznym. Tymczasem kobiety zmagające się z uczuleniami czy odparzeniami same zabrały się za szycie produktów wielorazowych. Efekty widać od ponad dekady na rynku.

Czego pragną kobiety?

Jak powinna wyglądać pielęgnacja okolic intymnych najlepiej wiedzą same kobiety. Okres połogu, laktacji czy miesiączki to takie momenty w życiu pań, które trudno komukolwiek innemu zrozumieć. Firma Soft Moon wyszła naprzeciw tym wyjątkowym potrzebom kobiet, wspierając w tym czasie kobiece poczucie wartości. Produkty wielorazowe są odpowiednio skrojone, szyte z certyfikowanych i chłonnych materiałów używanych również do produkcji pieluszek wielorazowych.

Sklep z produktami wielorazowymi powstał w 2010 roku, promując różnych innych polskich producentów szyjących produkty higieniczne wielorazowe. Pomysł ten stał się idealnym rozwiązaniem dla kobiet o wrażliwej, alergicznej skórze skłonnej do podrażnień. Jakie produkty Soft Moon są przeznaczone do codziennego lub okazjonalnego używania?

Soft Moon – życie w kolorach

Soft Moon nadaje nową jakość, nie tylko oferując praktyczne i wygodne produkty, ale też wprowadzając wraz z nimi odrobinę radości nawet w najtrudniejszych dniach. Materiały są nie tylko chłonne, ale też barwne i mile dla oka. Produkty Soft Moon to m.in. wielorazowe wkładki higieniczne, podpaski, wkładki laktacyjne, ale też płatki kosmetyczne.

Wkładki laktacyjne wykonane są z bawełny organicznej i występują w formie profilowanej i nieprofilowanej. Posiadają warstwę zapobiegająca przed przeciekaniem w postaci poliestru laminowanego PUL. Wkładki higieniczne mają wewnętrzną chłonną część wykonaną z mikrofibry, co pozwala cały czas skórze oddychać. Do bielizny przymocowuje się ją za pomocą dołączonych zatrzasków. Podpaski natomiast zawierają aż dwie warstwy chłonne. Produkty wielorazowe mogą być prane nawet w 60 stopniach.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo