Poradnik

SOXO

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

SOXO – termofory i ogrzewacze dla dzieci i dorosłych

Firma SOXO powstała w 2001 roku. Po blisko 20 latach obecności na rynku swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w ponad 30 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji kapci, skarpetek oraz tekstyliów dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

W Gemini znajdziesz termofory napełniane wodą, termofory suche z wkładem umożliwiającym podgrzanie w kuchence mikrofalowej, a także ogrzewacze do stóp w formie kapci. Produkty SOXO wyróżniają się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

Dlaczego warto mieć termofor w domowej apteczce?

Termofor zapewnia przyjemne ciepło w miejscu, do którego został przyłożony. Wysoka temperatura łagodzi bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, menstruacyjne, łagodne bóle mięśni i stawów), zmniejsza napięcie mięśniowe i pozwala się zrelaksować. Terapia ciepłem często stosowana jest pomocniczo w stanach osłabienia spowodowanego infekcją wirusową. Termofor może być używany przez wszystkich członków rodziny (dzieci powinny stosować produkty wyłącznie pod opieką dorosłych).

Termofory SOXO dla dorosłych

W okresie jesienno-zimowym dłonie i stopy szybciej się wychładzają, co powoduje dyskomfort. Produkty SOXO są bezpieczne i łatwe w użyciu. Napełnij termofor ciepłą, ale nie wrzącą wodą, do 2/3 pojemności, a następnie delikatnie naciskaj, aż przy wylocie pojawi się woda. Zakręć termofor, upewnij się, że ma odpowiednią temperaturę i przyłóż do miejsca, które chcesz ogrzać. Pluszowy pokrowiec chroni skórę przed poparzeniem. Po każdym użyciu opróżnij termofor i pozostaw do wyschnięcia. Produkty SOXO, które znajdziesz w Gemini , są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Zapewniają uczucie ciepła przez wiele godzin.

SOXO – suche ogrzewacze dla dzieci w kolorowych pokrowcach

Twój maluch skarży się na zmarznięte stopy i dłonie po spacerze? W ofercie producenta SOXO znajdziesz suche termofory z ogrzewaczem dla dzieci. Wkład wypełniony nasionami pszenicy wystarczy wyjąć z ogrzewacza, włożyć do kuchenki mikrofalowej, a następnie ponownie umieścić w ogrzewaczu. Produkty SOXO dla dzieci mają wesołe wzory, które ucieszą każdego malucha. Pomagają ogrzać kończyny i przynoszą ulgę w łagodnych stanach bólowych różnego pochodzenia

Ogrzewacze do stóp SOXO

Gdy temperatura na zewnątrz spada, wiele osób szuka sposobów na ogrzanie przemarzniętych stóp po spacerze. Ogrzewacze w formie kapci są alternatywą dla termoforu. Kapcie SOXO posiadają specjalne wkładki z siemieniem lnianym, które można bezpiecznie podgrzać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Ogrzewacze do stóp występują w różnych rozmiarach i kolorach. Świetnie sprawdzą się jako zabawny i jednocześnie praktyczny upominek dla osób, które często narzekają na szybkie wychłodzenie stóp. Produkty SOXO do ogrzewania stóp pozwalają przywrócić normalną temperaturę kończyn i zrelaksować się np. po długim zimowym spacerze lub wielogodzinnej pracy w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.

Produkty SOXO w Gemini

Szukasz pomysłu na praktyczny i designerski prezent? W Gemini znajdziesz termofory dla dorosłych i dla dzieci od polskiego producenta. Produkty SOXO wyróżnia wysoka jakość wykonania, ciekawa kolorystyka i zabawne kształty, które przypadną do gustu nie tylko najmłodszym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki