Poradnik
Strivectin

STRIVECTIN

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Strivectin

Każda cera ma swoje własne wymagania. Większość kobiet potrafi określić, czy posiada skórę suchą, tłustą czy mieszaną, jak również ma pojęcie o kosmetykach i innych sposobach właściwej pielęgnacji. Jednak sprawy nieco komplikują się w związku z tym, że zależnie od pory roku, jak również z wiekiem, potrzeby mogą ulegać pewnym zmianom.

Na szczęście możemy dziś liczyć na fachową pomoc ekspertów, którzy potrafią zaspokoić potrzeby cery o różnych wymaganiach i predyspozycjach. Jednym z nich jest marka Strivectin o szczególnie szerokiej ofercie produktów.

Strivectin produkty do pielęgnacji skóry

Marka Strivectin podeszła do tematu skóry kompleksowo, oferując swoim klientom rozwiązania o wyspecjalizowanym działaniu, celującym w różne potrzeby – szczególnie jednak skupiając się na cerze dojrzałej i tej wykazującej oznaki starzenia się.

W szerokim asortymencie Strivectin można znaleźć między innymi produkty wykazujące działanie:

 • odmładzające,
 • przeciwstarzeniowe,
 • liftingujące,
 • nawilżające.

Jednak wciąż nie jest to pełen wgląd w ofertę marki Strivectin, która oprócz różnorodności problemów, jakim dedykowane są jej produkty, zadbała także o możliwość lawirowania pomiędzy różnymi formami aplikacji. W asortymencie Strivectin znaleźć można między innymi kremy, serum czy bazy pod makijaż.

Strivectin dla skóry dojrzałej i z oznakami starzenia

Spora część produktów Strivectin wzbogacona została retinolem. Są to kremy do stosowania na całą twarz bądź dedykowane specjalnie okolicy oczu. Obecność retinolu w produktach dedykowanych cerze głównie z oznakami starzenia nie jest przypadkowe, ale też nie jest to jedyne, co można znaleźć w składzie kosmetyków z tej serii.

Strivectin zdecydowało się również do składu wprowadzić i inne substancje, takie jak na przykład:

 • tripeptydy miedzi,
 • lipidy roślinne,
 • kwas hialuronowy.

Oczywiście wyżej wymieniona seria z retinolem stanowi jedynie przykład produktów z bogatej oferty Strivectin. Wszystkie osoby, chcące wspierać kondycję swojej cery poprzez odpowiednią jej pielęgnację, mogą również wybierać spośród innych produktów marki.

Strivectin kremy pod oczy

Delikatne okolice oczu są tym rejonem twarzy, w którym w pierwszej kolejności dostrzegamy oznaki starzenia się skóry. Można jednak opóźnić ich wystąpienie tudzież zminimalizować widoczność, stosując odpowiednie kosmetyki. Kremy pod oczy marki Strivectin to duży wybór produktów o różnych właściwościach, wszystkie jednak, bez względu na szczególne specyfikacje, celują w to, by widocznie jak najdłużej pozwolić skórze w okolicach oczu wyglądać na młodszą, niż mógłby na to wskazywać wiek.

Jest więc też duża szansa na to, że w ofercie Strivectin znajdzie produkt odpowiedni dla siebie każda osoba szukająca kremu pod oczy zgodnego ze swoimi wymaganiami i przede wszystkim – potrzebami swojej cery.

Strivectin – pielęgnacja cery dojrzałej

Starzenie się skóry jest częścią naturalnego procesu. Tak samo jak wraz z upływem lat można odczuć postępujący proces w różnych organach, tkankach i komórkach – nie omija on ludzkiej cery.

Starzenie się skóry jest złożonym procesem biologicznym, na który wpływa połączenie:

1. czynników endogennych (wewnętrznych), takich jak:

 • genetyka,
 • metabolizm komórkowy,
 • procesy hormonalne i metaboliczne,

2. czynników egzogennych (zewnętrznych), takich jak:

 • przewlekła ekspozycja na światło,
 • zanieczyszczenie,
 • promieniowanie jonizujące,
 • chemikalia, toksyny.

Stopniowa utrata elastyczności skóry, spowolnienie tempa regeneracji naskórka i wydłużenie cyklu komórkowego zbiega się z wolniejszym gojeniem się ran i mniej skutecznym złuszczaniem starszego naskórka. Procesu tego nie można zatrzymać, jednak jesteśmy w stanie go spowolnić, prowadząc zdrowy tryb życia i wspomagając skórę bezpośrednio kosmetykami, takimi jak między innymi te, które marka Strivectin proponuje w ramach swojego asortymentu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki