Poradnik
Symphar

SYMPHAR

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Symvital Mama, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symvital Mama, 60 kapsułek
48,59 zł
Symdiab Płynna glukoza 1WW, smak truskawkowy, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symdiab Płynna glukoza 1WW, smak truskawkowy, 10 saszetek
23,99 zł
Symdiab ALA 600 mg, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Symdiab ALA 600 mg, 30 kapsułek
46,49 zł
Symphar, fizjologiczny roztwór NaCl 0,9%, ampułki, 50 x 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Symphar, fizjologiczny roztwór NaCl 0,9%, ampułki, 50 x 5 ml
13,89 zł
Wellion SymPhar, paski testowe do oznaczania glukozy we krwi, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Wellion SymPhar, paski testowe do oznaczania glukozy we krwi, 50 sztuk
36,63 zł
1 - 5 z 5 produktów

Symphar — wyroby medyczne, suplementy i inne produkty

Symphar to firma farmaceutyczna o polskich korzeniach. Obszary jej działalności to ginekologia, urologia, psychiatria, neurologia, diabetologia, kardiologia i pulmonologia. Symphar oferuje szerokie portfolio leków na receptę, suplementów diety i wyrobów medycznych wyprodukowanych w Polsce oraz sprowadzanych z całego świata.

Symphar to firma, która łączy najlepsze australijskie i polskie cechy: otwartość, dynamizm i optymizm z ambicją, etyką pracy oraz dążeniem do budowania lepszej przyszłości. Efektem tego połączenia jest ciągle uzupełniana oferta wartościowych leków, suplementów oraz wyrobów medycznym. Celem firmy jest zapewnienie możliwości korzystania z najlepszych produktów zagranicznych przy uwzględnieniu polskich realiów. Symphar szczególny nacisk kładzie na uczciwe podejście do rynku, dlatego pragnie oferować wyłącznie produkty, które przynoszą udokumentowane korzyści.

Symphar – suplementy dla kobiet w ciąży

Ważnym obszarem działalności firmy jest ochrona zdrowia konsumentów. Suplementy Symphar, Symvital Mama i Symvital DHA Ciąża zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach i ich maluchach. Symvital DHA Ciąża zawiera kwas dokozaheksaenowy (DHA), który przyczynia się do prawidłowego działania mózgu i jest stosowany przez kobiety spodziewające się dziecka. Z kolei Symvital Mama to suplement Symphar opracowany dla kobiet planujących ciążę, ciężarnych i karmiących piersią. Oprócz kwasu DHA zawiera magnez, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odgrywa rolę w procesie podziału komórek, a także żelazo, wspomagające prawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz jod, pomagający w prawidłowej funkcji hormonów tarczycy.

Symphar – produkty i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego

Produkty Symphar to także środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego stosowane u diabetyków, zwłaszcza z objawami polineuropatii cukrzycowej.

Neuropatia cukrzycowa jest powikłaniem cukrzycy, zaburzającym pracę całego układu nerwowego. Jej pierwszymi objawami bywa zwykle mrowienie dłoni oraz stóp, a także swędzenie i drętwienie kończyn. Mogą pojawić się również zaburzenia czucia, zmniejszenie siły mięśniowej i upośledzenie czynności autonomicznych (np. zmniejszona potliwość, trudne gojenie ran, obrzęki serca). Polineuropatia cukrzycowa wymaga odpowiedniej diagnostyki i wdrożenia leczenia. Seria Symdiab to środki przeznaczone do postępowania dietetycznego u diabetyków i wspomagające leczenie.

Wśród produktów Symphar znajdują się także m.in. roztwory hipertoniczne z różnymi stężeniami chlorku sodu, przeznaczone do inhalacji w trakcie leczenia mukowiscydozy, rozstrzenia oskrzeli oraz zapalenia oskrzelików.

Produkty Symphar w Gemini

Produkty z tej grupy możesz zamówić online na stronie Gemini. Oferujemy płatność online i za pobraniem oraz wysyłkę kurierem lub odbiór osobisty.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo