Poradnik

TANDEX

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Tandex – zadbaj o piękny uśmiech

Tandex to duńska firma, produkująca asortyment dla branży stomatologicznej. Ich produkty dostępne są w Gemini w postaci szczoteczek do zębów.

Firma Tandex z Danii

Pierwsza szczoteczka do zębów Tandex pojawiła się na rynku w 1931 roku. Od tamtego momentu firma opracowała i wyprodukowała gamę innych produktów, które mają pomóc w codziennej higienie jamy ustnej.

Tandex duński producent kładzie duży nacisk na ochronę środowiska. W ich wyrobach używa wyłącznie surowców dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Większość opakowań produktowych może być poddana recyklingowi. W fabryce wykorzystywane są naturalne źródła energii, takie jak np. panele słoneczne, które mają pomóc w zmniejszeniu śladu węglowego.

Tandex prowadzi dystrybucję do różnych krajów na świecie. Choć rozwój jest dla nich ważny, kierują się głównie wspieraniem sektora opieki stomatologicznej. Przedsiębiorstwo działa na rzecz projektu TUG — Zdrowie jamy ustnej bez granic — oferując produkty do profilaktyki stomatologicznej do krajów, w których nie ma publicznej opieki dentystycznej.

W asortymencie firmy Tandex znajdują się szczoteczki manualne do zębów, flossery, nici dentystyczne, szczoteczki specjalne i zwykłe, produkty do czyszczenia języka, żele i płyny do płukania jamy ustnej.

Akcesoria firmy Tandex

W ofercie Gemini dostępne są produkty Tandex Flexi. To seria szczoteczek międzyzębowych, których zadaniem jest redukowanie płytki nazębnej. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Szczoteczki międzyzębowe Tandex mogą dotrzeć do obszarów, które ciężko domyć zwykłą szczoteczką. Ich elastyczny uchwyt można ukształtować dowolnie, według własnych preferencji i wygody. Oprócz doczyszczenia przestrzeni międzyzębowych zadaniem szczoteczki jest masaż dziąseł, który ma zmniejszać ryzyko paradontozy.

Około 25% powierzchni zębów to luki międzyzębowe. Nawet przy regularnym szczotkowaniu zębów jedna czwarta powierzchni zęba może być pomijana przez szczoteczkę. Kawałki jedzenia gromadzą się, tworzą bakterie i płytkę nazębną. Nici dentystyczne i wykałaczki to jeden ze sposobów na ich usunięcie, jednak wydobyte zostaną tylko większe cząsteczki. Tandex opracował szczoteczki międzyzębowe, których zadaniem jest skuteczne i delikatne czyszczenie całej powierzchni i przestrzeni.

Produkt tego typu może sprawdzić się u osób, które noszą aparat korekcyjny. W lukach między zębami a aparatem, do których nie dociera zwykła szczoteczka, mogą znaleźć się resztki jedzenia, które powodują mnożenie się bakterii, a co za tym idzie – rozwój płytki nazębnej i ubytków.

Rozmiary przestrzeni międzyzębowych nie są jednakowe, dlatego szczoteczki muszą mieć różne grubości i obwody. Jeśli główka jest zbyt duża, nie wejdzie w przestrzeń, jeśli zbyt wąska — nie zadziała odpowiednio. Tandex Flexi dostępny jest w gamie wariantów o różnych średnicach określanych jako PHD — wielkość włosia po ściśnięciu.

Niektórzy użytkownicy mają wrażliwe dziąsła. Są to np. dzieci, którym wyrastają zęby stałe lub dorośli, cierpiący na paradontozę czy po zabiegach chirurgicznych. Tandex produkty dostępne są w różnych wersjach twardości, również bardzo miękkich.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo