Poradnik
Twistshake

TWISTSHAKE

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Twistshake, butelka antykolkowa, szklana, z silikonowym smoczkiem M o średnim przepływie, różowa, od 2 miesiąca, 260 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Twistshake, butelka antykolkowa, szklana, z silikonowym smoczkiem M o średnim przepływie, różowa, od 2 miesiąca, 260 ml
75,85 zł 79,84 zł
Najniższa cena z 30 dni
Twistshake, ustnik niekapek do butelki antykolkowy, od 4 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Twistshake, ustnik niekapek do butelki antykolkowy, od 4 miesiąca, 2 sztuki
19,67 zł 20,70 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 2 z 2 produktów

Twistshake – producent akcesoriów dla dzieci

Twistshake to szwedzka firma, produkująca akcesoria dla dzieci – butelki, kubeczki, saszetki i wiele innych. Ich produkty dostępne są w Gemini.

Poznaj Twistshake

Firma Twistshake powstała w 2012 roku. Rok wcześniej Vienar Roaks – założyciel i dyrektor generalny opiekował się synem cioci, a następnie małym kuzynem. Szybko zorientował się, że akcesoria dla dzieci nie spełniają odpowiednio swojej roli – smoczek zatykał się pokarmem, a kuchnia po posiłku wymagała niemal generalnego sprzątania. Rok później spotkał na spacerze dziecko z matką, która z trudem próbowała nakarmić swoją pociechę. Wtedy Vienar postanowił, że stworzy własny produkt, który ułatwi rodzicom opiekę nad najmłodszymi. Stworzył trzy koncepcje, na których opiera się działalność firmy – podział na porcje, niezatykający się smoczek i łatwe czyszczenie. Butelka Twistshake została zaprojektowana specjalnie dla dzieci i ich rodziców, aby spełnić ich potrzeby i wymagania.

Misją firmy jest tworzenie produktów prostych w obsłudze i bezpiecznych. Przedsiębiorstwo stawia na funkcjonalność i estetykę — szwedzki design w połączeniu z użytecznością to — według właściciela — klucz do sukcesu. Akcesoria dla dzieci i niemowląt Twistshake mają spełniać potrzeby dzieci na różnych etapach rozwoju.

Założyciel firmy, Vienar Roaks, zapewnia, że asortyment tworzony w jego przedsiębiorstwie spełnia wszelkie normy prawne, przechodzą kontrole wewnętrzne oraz inspekcje jakości. Produkty Twistshake są wolne od BPA. Surowce, wykorzystywane w procesie produkcyjnym, spełniają wymogi bezpieczeństwa dotyczące środków spożywczych.

Akcesoria dla dzieci Twistshake

W asortymencie Gemini dostępne są akcesoria dla dzieci i niemowląt Twistshake, takie jak butelki, kubki, saszetki, smoczki i wiele innych.

Butelka Twistshake to produkt antykolkowy do karmienia łączonego butelka-pierś. Wykonana jest ze szkła, posiada szeroką szyjkę, która ułatwia przygotowanie posiłku i szybkie wyczyszczenie. Wyposażona jest w system Twistflow, który umożliwia równomierny przepływ pokarmu i zmniejsza ryzyko powstania kolki u dziecka. Smoczki Twistshake przypominają kształtem pierś mamy, co może ułatwić przejście na karmienie butelką. Wykonane są z miękkiego i delikatnego silikonu. Butelka posiada sito-mikser, który pozwala skutecznie wymieszać mleko w proszku i całkowicie je rozpuścić. To sprawia, że smoczek nie zatyka się podczas karmienia. Produkt może sprawdzić się zarówno w domu, jak i podczas wyjścia na spacer.

Kubek Twistshake, określany jako niekapek, może sprawdzić się podczas nauki picia. Posiada miękki ustnik, który minimalizuje ryzyko rozlania się napoju. Wyposażony jest w antypoślizgowe uchwyty – dzięki czemu nie wypada z małych rączek dziecka. W kubku znajduje się sito-mikser, który umożliwia przygotowanie napojów w różnych smakach. Wystarczy dodać ulubione owoce i wstrząsnąć. Sitko zatrzymuje cząstki owoców – nie ma zagrożenia zadławieniem się.

W asortymencie firmy dostępne są akcesoria Twistshake w postaci saszetek na pokarm do wielokrotnego użytku. Mogą sprawdzić się do podawania zmiksowanych warzyw, owoców lub jogurtu na spacerze czy w podróży. Wyposażone są w szczelną zakrętkę, dzięki czemu nie przepuszczają zawartości. Posiadają otwarcie u dołu, co sprawia, że można łatwo je napełnić. W saszetkach można przechowywać pokarm w zamrażarce.

Akcesoria dla dzieci i niemowląt Twistshake to także produkty do nauki samodzielnego jedzenia. Talerzyk z przegródkami może sprawdzić się u najmłodszych od 6. miesiąca życia. Podzielony jest na trzy części, dzięki czemu poszczególne elementy posiłku nie mieszają się ze sobą. Posiada pokrywkę, która umożliwia przechowywanie posiłków w lodówce, a dzięki systemowi TwistClick możliwe jest połączenie kilku talerzyków razem. W Gemini oferowane są również sztućce Twistshake wykonane z polipropylenu. Są wygodne do stosowania przez najmłodszych – dobrze leżą w małych dłoniach.

Przy nauce jedzenia przydatny może okazać się plastikowy śliniak Twistshake, wykonany z polipropyleny TPE i PP, materiałów bezpiecznych dla dzieci. Posiada regulowane zapięcie, które można dopasować do szyi pociechy w różnym wieku. Śliniak posiada kieszonkę, do której spadają cząstki jedzenia. Jest łatwy w czyszczeniu – można myć go w zmywarce lub wodą z płynem.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo