Poradnik
Waterpik

WATERPIK

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
WATERPIK, Irygator dentystyczny, WP660EU, stacjonarny, 7 końcówek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
WATERPIK, Irygator dentystyczny, WP660EU, stacjonarny, 7 końcówek
439,99 zł
Waterpik  WP100 E2 Ultra, irygator dentystyczny, stacjonarny, 7 końcówek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Waterpik WP100 E2 Ultra, irygator dentystyczny, stacjonarny, 7 końcówek
360,39 zł
WATERPIK, irygator dentystyczny WP112E2, czarny, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
WATERPIK, irygator dentystyczny WP112E2, czarny, 1 sztuka
338,99 zł
WATERPIK, irygator dentystyczny, WP450, bezprzewodowy, 4 końcówki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
WATERPIK, irygator dentystyczny, WP450, bezprzewodowy, 4 końcówki
313,99 zł
WATERPIK, końcówki do irygatora, PP-100E pik pocket, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
WATERPIK, końcówki do irygatora, PP-100E pik pocket, 2 sztuki
47,44 zł 49,94 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 5 z 5 produktów

Producent Waterpik

Waterpik to amerykańska firma z siedzibą w mieście Fort Collins, w stanie Kolorado, producent artykułów do higieny osobistej i jamy ustnej, w tym irygatorów do jamy ustnej i pulsujących głowic prysznicowych. W asortymencie Gemini znajdziesz produkty Waterpik, które mogą pomóc Ci zadbać o czystość jamy ustnej oraz zdrowie zębów i dziąseł.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1962 roku jako Aqua Tec Corporation. Pierwszym jej produktem był irygator do jamy ustnej. Została przejęta przez firmę Teledyne w 1967 r. Od 1999 roku występuje jako spółka Waterpik Technologies. Obecnie jest częścią firmy Church & Dwight.

Jak podkreśla producent, Waterpik posiada bogate doświadczenie i historię projektowania produktów. Firma pragnie, aby sprzęt przynosił klientom korzyści zdrowotne, dzięki zastosowaniu siły strumienia i masażu wodnego.

Czym charakteryzują się produkty Waterpik?

Czy warto zdecydować się na urządzenie do czyszczenia pod ciśnieniem Waterpik? Producent podaje jego następujące zalety:

  • Pomaga zadbać o protezy i implanty

Waterpik ma skutecznie czyścić implanty oraz protezy. Posiada końcówkę, której zadaniem jest usuwanie płytki nazębnej. Irygatory stomatologiczne Waterpik mają pomóc utrzymać odpowiedni poziom higieny jamy ustnej.

  • Pomoc dla osób z aparatem ortodontycznym

Produkty tego typu ułatwiają czyszczenie jamy ustnej osobom, które noszą aparat ortodontyczny. Specjalistyczna końcówka do urządzenia ogranicza konieczność korzystania z nici dentystycznych.

  • Piękny i zdrowy uśmiech na wyciągnięcie ręki

Waterpik Water Flosser ułatwia dokładne oczyszczenie płytki nazębnej, bez ryzyka nadwrażliwości zębów. Dzięki irygatorowi w naturalny sposób można doczyścić uzębienie, co pomoże pozbyć się nieestetycznego, żółtego koloru, spowodowanego np. piciem czarnej kawy.

  • Świeży oddech

Codzienne korzystanie z irygatora ma ograniczyć namnażanie się bakterii, które przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnego zapachu z ust.

  • Zdrowe dziąsła

Brak odpowiedniej higieny jamy ustnej powoduje rozwój bakterii z płytki nazębnej. Może to skutkować stanem zapalnym dziąseł. Waterpik Water Flosser pomaga usunąć płytkę nazębną, zadbać o stan dziąseł i uniknąć nieprzyjemnych chorób.

  • Przyjemna pielęgnacja jamy ustnej

Producent podkreśla, że czyszczenie jamy ustnej i zębów przy pomocy Waterpik jest intuicyjne i łatwe. Pulsująca woda przypomina efekt masażu, to także sposób na usunięcie zabrudzeń, resztek pokarmowych czy płytki nazębnej. Podczas nitkowania dziąsła narażone są na zranienie – z irygatorem ryzyko to jest zminimalizowane.

Zapoznaj się z ofertą producenta Waterpik

W ofercie Gemini znajdziesz zarówno sprzęt, jak i części wymienne w postaci końcówek do urządzenia. Irygator stomatologiczny Waterpik to urządzenie, które dokładnie usuwa resztki pokarmowe z linii dziąsłowej, przestrzeni międzyzębowej, kieszonek dziąsłowych, mostów i implantów.

Nowoczesne produkty Waterpik pozwalają usunąć płytkę nazębną i zwiększają stymulację dziąseł, dzięki technologii modulacji impulsów. Wśród dostępnych modeli można wymienić m.in. takie funkcje jak: TIMER, włącznik kontroli pracy oraz LED-owy panel informacyjny, wyświetlający aktualne ustawienia urządzenia. W ofercie dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i bezprzewodowe.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki