Activlab Pharma Biotyna Forte 10 mg, 30 tabletek

Activlab Pharma Biotyna Forte 10 mg, 30 tabletek

Kategorie

Activlab Pharma Biotyna Forte 10 mg, 30 tabletek

Cena jednostkowa: 4,70 zł za 10 tabletek

Cena
14,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Biotyna Forte 10 mg Activlab Pharma to suplement diety o wysokiej zawartości biotyny. Zalecana dzienna porcja preparatu pozwala na pokrycie 5000% referencyjnych wartości spożycia na witaminę z grupy B pełniąca ważną rolę w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Suplementacja biotyną polecana jest przede wszystkim osobom, które chcą zachować zdrowe włosy i skórę. Dodatkowo biotyna pełni także rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Jednocześnie składnik ten przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Preparat z biotyna Activlab® Pharma został stworzony z myślą o codziennym uzupełnianiu diety osób dorosłych. Opakowanie 30 tabletek pozwalana 4-miesięczną suplementację dla jednej osoby.

Zastosowanie

Suplementacja diety w biotynę w celu zachowania zdrowych włosów.

Zalecane spożycie

1/4 tabletki dziennie.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości. 

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, D-biotyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek tytanu.


1/4 tabletki zawiera:

 • biotynę 2,5 mg (5000%)*

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

Nie należy stosować suplementu diety Biotyna Forte 10 mg Activlab Pharma w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

30 tabletek

Dodatkowe informacje

*Opakowanie 30 tabletek pozwala na 4-miesięczną suplementację w przypadku stosowania preparatu zgodnie z rekomendacją producenta, tj. 1/4 tabletki dziennie.

Producent

Regis Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3a
30-633 Kraków 

Cechy produktu

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego