Aura Herbals Colladrop Flex Kolagen 5000 mg, 30 saszetek

Aura Herbals Colladrop Flex Kolagen 5000 mg, 30 saszetek

Kategorie

Aura Herbals Colladrop Flex Kolagen 5000 mg, 30 saszetek

Cena jednostkowa: 30,33 zł za 10 saszetek

Cena
90,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Colladrop Flex to suplement diety w postaci saszetek z proszkiem o wysokiej zawartości kolagenu morskiego Collagen HM™ w połączeniu z metylosulfonylometanem (MSM) i dodatkiem kwasu hialuronowego oraz chondroityny. Formuła preparatu została uzupełniona o dwa niezwykle cenne ekstrakty roślinne pozyskane z żywicy kadzidłowca indyjskiego i korzenia tarczycy bajkalskiej oraz wysoką porcję witaminy D, K i E. Kompozycja składników została dobrana z myślą o uzupełnieniu codziennej diety osób dorosłych, w szczególności aktywnych fizycznie oraz chcących zadbać o zdrowie kości i stawów.

Colladrop Flex, kolagen morski 5000 mg — właściwości składników aktywnych

Collagen HM™ to połączenie kolagenu typu I i II o średniej masie cząsteczkowej 2000 daltonów. Jest to oczyszczony hydrolizowany kolagen morski francuskiej marki Copalis®, pozyskiwany ze skór wyselekcjonowanych dzikich ryb w wyniku hydrolizy enzymatycznej. Kolagen to niezwykle ważny polimer naturalny, będący głównym składnikiem macierzy pozakomórkowej większości tkanek zwierzęcych.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki i skóry. Dodatkowo witamina K w połączeniu z witaminą D przyczynia się do utrzymania zdrowych kościWitamina D wspiera również prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz pełni rolę w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Natomiast witamina K jest potrzebna do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Kadzidłowiec indyjski (Boswellia serrata) może w naturalny sposób przyczyniać się do utrzymania zdrowia i komforty stawów. W preparacie Colladrop Flex zastosowano ekstrakt standaryzowany na zawartość 65% cennego kwasu bosweliowego. Dodatek witaminy E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Saszetki z proszkiem Colladrop Flex 5000 mg od Aura Herbals to aż 9 składników aktywnych dla uzupełnienia diety w składniki wspierające zdrowie kości (witamina D i K) i stawów. Jedno opakowanie suplementu diety pozwoli na 30 dni codziennego stosowania.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki wspierające utrzymanie zdrowych kości (witamina D, K) oraz stawów (kadzidłowiec).

Zalecane spożycie

Jak stosować kolagen w saszetkach Colladrop Flex 5000 mg Aura Herbals?

 • Dorośli: 1 saszetka z kolagenem dziennie.
 • Otworzyć saszetkę i całą jej zawartość wsypać do szklanki.
 • Dodać wodę lub inny płyn.
 • Dokładnie wymieszać i wypić.
 • Zaleca się spożywanie preparatu przez okres min. 3 miesięcy. 

Składniki

Kolagen typu I i II (Collagen HM™ z ryb), metylosulfonylometan (MSM), ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) DER 6:1 standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej DER (Scutellaria baicalensis) DER 20:1, aromat: cytrynowy, malinowy i pomarańczowy, substancja słodząca: stewia, witamina E (DL-alfa-tokoferol), barwnik: beta-karoten, witamina K (menachinon z natto), witamina D (cholekalcyferol).


1 saszetka zawiera:

 • hydrolizowany kolagen typu I i III/ 5000 mg, witamina C 160 mg (200%)*, kwas hialuronowy 60 mg, chondroityna 150 mg, witamina K 30 µg (40%)*, witamina D 12,5 µg 500 IU (250%)*, metylosulfonylometan (MSM) 500 mg, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego 300 mg, w tym kwas bosweliowy 195 mg, ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej 50 mg, w tym bajkalina 42,5 mg, witamina E 6 mg (50%)*.


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

 • Formuła odpowiednia dla osób dorosłych do 75 roku życia.
 • Nie należy stosować preparatu Aura Herbals Colladrop Flex z kolagenem morskim 5000 mg w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny ustalić stosowanie preparatu z lekarzem.
 • Przed zastosowaniem zalecane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz omówienie wyniku z lekarzem lub farmaceutą.
 • Produkt nie powinien być stosowany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku dziennego spożywania 1 saszetki przez co najmniej 3 miesiące.
 • Suplement diety Colladrop Flex, kolagen morski 5000 mg, saszetki, 30 sztuk nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

30 sztuk, saszetki z proszkiem do rozpuszczania

Dodatkowe informacje

 • Suplement diety Colladrop Flex Kolagen 5000 mg zawiera substancję słodzącą: glikozydy stewiolowe.
 • Collagen HM™ to kolagen pozyskany z ryb: dorsza (Gadus morhua), mintaja alaskańskiego (Theragra chalcogramma), czarniaka (Pollachius virens), plamiaka (Melanogrammus aeglefinus) i gładzicy (Pleuronectes platessa).
 • Siarczan chondroityny uzyskany jest w drodze fermentacji mikrobiologicznej i siarczanowania.
 • Osad tworzący się po rozpuszczeniu proszku jest naturalnym efektem i nie stanowi wady produktu. 

Producent

Aura Herbals Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 49/2
81-754 Sopot 

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego