Biały Jeleń, proszek do prania, hipoalergiczny, biel, 1,5 kg

Biały Jeleń, proszek do prania, hipoalergiczny, biel, 1,5 kg

Kategorie

Biały Jeleń, proszek do prania, hipoalergiczny, biel, 1,5 kg

Cena jednostkowa: 2,14 zł za 100 gram

Cena
32,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Hipoalergiczny proszek przeznaczony do prania w pralkach automatycznych, półautomatycznych oraz do prania ręcznego bielizny, oraz tkanin białych. Polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Nie zawiera barwników i posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej. Dzięki zawartości naturalnego mydła i aktywnych składników nowej generacji usuwa zabrudzenia już od 30°C, pozostawiając świeży, delikatny zapach. Proszek nie zawiera fosforanów, dlatego jest przyjazny dla środowiska. Produkt przebadany dermatologicznie wśród osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii. Aktywne składniki proszku ulegają biodegradacji. Produkt bezpieczny do stosowania dla dzieci poniżej 1 roku życia.

Zastosowanie

Proszek do tkanin białych dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi).

Sposób użycia

Proszek przeznaczony do prania ręcznego, jak i  w pralkach automatycznych, temp. 30, 60,90 stopni Celsjusza. Przy praniu ręcznym najpierw dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Nie stosować do prania wełny i jedwabiu.

Składniki

Związki wybielające na bazie tlenu, zeolity, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa. 

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego