Bio-D, płyn skoncentrowany do prania o zapachu jałowca i wodorostów, hipoalergiczny, 1 l

Bio-D, płyn skoncentrowany do prania o zapachu jałowca i wodorostów, hipoalergiczny, 1 l

Kategorie

Bio-D, płyn skoncentrowany do prania o zapachu jałowca i wodorostów, hipoalergiczny, 1 l

Cena jednostkowa: 3,80 zł za 100 mililitrów

Cena
37,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Płyn do prania Bio-D nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, wybielaczy optycznych, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Zapach pochodzi z olejków eterycznych. Hipoalergiczny, odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny. Nadaje się do prania cienkich i delikatnych tkanin takich jak jedwab, kaszmir i wełna. Nie zawiera enzymów - jest niebiologiczny, dzięki temu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze oraz dla osób ze skłonnością do alergii, może być używany także do prania ubrań dziecięcych i niemowlęcych.

Zastosowanie

Płyn do prania do stosowania w pralkach automatycznych, wirnikowych oraz do prania ręcznego, odpowiedni dla osób ze skłonnościami do alergii, o wrażliwej skórze.

Sposób użycia

Zależnie od twardości wody oraz stopnia zabrudzenia ubrań, na jeden cykl prania należy wlać: normalna woda: 40ml; twarda woda: 55ml, bardzo zabrudzone ubrania 55ml, bardzo zabrudzone ubrania + twarda woda 75ml. Następnie wypłukać w czystej wodzie. Wystarczy na 25 użyć.

Składniki

Niejonowy środek powierzchniowo czynny, anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny, kolendra siewna, kmin rzymski, wyciąg z cytryny, wyciąg z owoców słodkiej pomarańczy, pomarańcza gorzka, rozmaryn lekarski, drzewo herbaciane, sosna zwyczajna.

Dodatkowe informacje

Produkt odpowiedni dla Vegan. Nie testowany na zwierzętach. Opakowanie płynu nadaje się do całkowitego recyklingu.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego