Colosregen Bloker, płyn ochronny do skóry głowy, 10 ml

Colosregen Bloker, płyn ochronny do skóry głowy, 10 ml

Kategorie

Colosregen Bloker, płyn ochronny do skóry głowy, 10 ml

Cena jednostkowa: 103,90 zł za 100 mililitrów

Cena
10,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Colosregen Bloker to kurtyna mająca na celu ochronę skóry głowy przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych stosowanych w czasie zabiegów fryzjerskich. Podnosi bezpieczeństwo farbowania włosów i trwałej ondulacji w przypadku chorób włosów i skóry głowy. 

Colosregen Bloker krótkotrwale obkurcza skórę głowy na czas zabiegów chemicznych, chroni przed wnikaniem szkodliwych substancji do mieszków włosowych oraz ochrania rosnące włosy następowe. Zawarte w preparacie proteiny jedwabiu są doskonałym materiałem budulcowym. Aminokwasy o mniejszej masie cząsteczkowej mogą penetrować do wnętrza zarówno uszkodzonych, jak i nieuszkodzonych włosów lub do wnętrza naskórka, zwiększając i jednocześnie utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia. Dzięki temu skóra staje się elastyczna i mniej napięta. Colostrum bovinum oraz mleko klaczy łagodzą dodatkowo podrażnienia skóry głowy. 

Zastosowanie

Ochrona skóry głowy dla osób stosujących zabiegi koloryzacyjne, rozjaśnienia i trwałej ondulacji. Specjalistyczna pielęgnacja skóry głowy. 

Sposób użycia

Bloker nałożyć bezpośrednio na skórę głowy ok. 5-10 minut przed zabiegiem. Po rozmasowaniu skóra głowy i łuska włosa pokryją się warstwą ochronną. Działanie blokera jest neutralne i nie wpływa na efekt koloryzacji, pokrycie siwych włosów czy skręt przy ondulacji. Tylko do użytku zewnętrznego. 

Cechy produktu

Postać
Rodzaj włosów
Dla kogo
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego