Poradnik
Insulan

Insulan

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Insulan, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Insulan, 30 tabletek
17,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

Zadbaj o swój cukier z preparatem Insulan

Utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru jest niezbędnym warunkiem do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Glukoza spełnia wiele ważnych funkcji w organizmie, ale kluczową z nich jest dostarczanie energii poszczególnym komórkom. Z problemem podwyższonego poziomu glukozy we krwi borykają się osoby cierpiące na cukrzycę. W dzisiejszych czasach dotyka ona coraz większej części populacji. Z myślą o łatwiejszym monitorowaniu stężenia cukru we krwi powstał specjalistyczny preparat - Insulan.

Starannie dobrane składniki zawarte w preparacie Insulan

Suplement diety Insulan cechuje starannie opracowana kompozycja. Insulan tworzą takie składniki aktywne jak: ekstrakt z liści gurmaru i morwy, chrom, witamina B6, B12, a także kwas foliowy. Każdy element spełnia określone funkcje, natomiast ich połączenie przekłada się na zdwojoną skuteczność działania preparatu. Ekstrakt z liści gurmaru i chrom pozwalają na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, natomiast kwas foliowy odpowiada za odpowiedni metabolizm homocysteiny. Nieprawidłowy proces przemiany tego związku organicznego prowadzi do powstawania zmian miażdżycowych i zakrzepowych, będących niejednokrotnie przyczyną udaru. Insulan w swoim składzie zawiera również witaminę B6, która umożliwia metabolizm białka i glikogenu. Ich prawidłowa przemiana jest niezbędna do podtrzymania odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Preparat zawiera również wyciąg z morwy. Roślina ta już od najdawniejszych czasów była stosowana w leczeniu cukrzycy.

Dlaczego warto sięgnąć po Insulan?

Insulan powstał z myślą o ułatwieniu życia osobom, które zmagają się z cukrzycą. Dzięki podtrzymaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi zmniejsza się ryzyko wystąpienia niebezpiecznych objawów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki