Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460, Ultra Soft, 3 sztuka

Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460, Ultra Soft, 3 sztuka

Kategorie

Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460, Ultra Soft, 3 sztuka

Cena jednostkowa: 16,00 zł za 1 sztukę

Cena
47,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Szczoteczka Curaprox CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, dzięki wykorzystaniu imponującej ilości 5460 cienkich włókien CUREN. Nylonowe włókna są zaokrąglone na końcu i mają średnicę zaledwie 0,1 mmm. Tworzą one doskonałą powierzchnię czyszczącą, na skutek ich dużego zagęszczenia. Włókna CUREN są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche. Włosie szczoteczki Curaprox CS 5460 jest delikatne dla dziąseł i zębów, ale wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Do tego ultra-kompaktowa, zwinna główka ułatwiająca dotarcie do każdego zakątka w jamie ustnej. Ośmiokątna rączka szczoteczki pomaga użytkownikom trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem. Curaprox CS 5460 pomaga zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbija i usuwa płytkę nazębną.

Cechy produktu

 • włókna o średnicy 0,1 mm,
 • delikatne dla dziąseł i zębów,
 • ultra miękka, 
 • delikatne włosie,
 • kompaktowa, lekko odchylona główka,
 • ośmiokątna rączka (łatwe trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem),

Dodatkowe informacje

Produkt dostępny w różnych kolorach - wybierany losowo. Informację o wyborze preferowanego koloru prosimy umieszczać w polu "Uwagi do zamówienia" podczas finalizacji zamówienia. Apteka nie gwarantuje dostępności produktu w wybranym kolorze.

Zawartość opakowania

3 sztuki

Producent

Curaden AG 
Amlehnstrasse 22
6010 Kriens Switzerland

Dystrybutor

Curaden Polska Sp. z o.o.
ul. Długosza 48E
51-162 Wrocław

Cechy produktu

Materiał
Rodzaj produktu
Typ produktu

Szczoteczki manualne Curaprox - dlaczego warto je wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szczoteczek do zębów: m.in. elektroniczne, soniczne i tradycyjne szczoteczki manualne, które kupowane są najczęściej. Ich zaletą, oprócz znacznie niższej ceny, jest dostępność dużej liczby wersji: o zróżnicowanej twardości, wielkości główek, szerokości rączek, czy wreszcie kształtów i kolorów. Szczoteczki do zębów Curaprox słyną ze swojej różnorodności - bez problemu można dopasować je do wieku użytkownika, jego stanu szkliwa czy po prostu preferencji. Curaprox to nie tylko wysoka skuteczność czyszczenia, ale także ciekawy design i atrakcyjny dodatek do łazienki.

Szczoteczka Curaprox Ultra Soft - wyjątkowo miękka

Model szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra Soft charakteryzuje się wyjątkową miękkością włosia. Włókna Curaprox wykonane są z materiału, który zachowuje swoją delikatność zarówno, gdy jest suchy, jak i po zmoczeniu. Dzięki temu nawet osoby, których dziąsła mają tendencję do krwawień, chorzy na paradontozę czy osoby z wyjątkowo wrażliwym szkliwem mogą bezpiecznie korzystać ze szczoteczki Curaprox Ultra Soft.

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego