Dologel, żel do masażu dziąseł, 25 ml

Dologel, żel do masażu dziąseł, 25 ml

Kategorie

Dologel, żel do masażu dziąseł, 25 ml

Cena jednostkowa: 63,56 zł za 100 mililitrów

Cena
15,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Dologel to żel do masażu dziąseł przeznaczony dla osób w każdym wieku. Dologel zawierają naturalne składniki aktywne tak skomponowane, aby zapewnić ulgę w objawach wywołanych przez ząbkowanie u niemowląt i małych dzieci, jak również w przypadku aft i stanów zapalnych dziąseł innego pochodzenia. Rumianek łagodzi stan zapalny, zmniejsza przekrwienie dziąseł, propolis zapewnia złagodzenie bólu i stanu zapalnego, jak również dezynfekuje dziąsła, a waleriana działa uspokajająco, wyciszająco. W przeciwieństwie do wielu innych żeli na ząbkowanie, Dologel nie zawiera lidokainy lub innego chemicznego leku przeciwbólowego, jest więc całkowicie bezpieczny dla małego dziecka. Dologel nie zawiera również alkoholu oraz cukru, nie szkodzi więc rozwijającym się zębom, a w dodatku ma przyjemny smak, dzieci są więc szczęśliwe, gdy ich dziąsła są smarowane Dologelem.

Zastosowanie

Żel do masażu dziąseł jest przeznaczony dla osób w każdym wieku; zalecany do stosowania podczas ząbkowania u dzieci, w przypadku podrażnień lub ran spowodowanych narzędziami stomatologicznymi, w przypadku ran lub podrażnień wywołanych przez niektóre pokarmy.
 

Sposób użycia

Należy dokładnie umyć ręce i nabrać niewielką ilość żelu na koniuszek palca. Następnie wmasować żel w dziąsła lub inne bolesne obszary w jamie ustnej. Powtarzać zabieg do 5 razy dziennie.

Składniki

Wyciąg z kozłka lekarskiego 5%, wyciąg z rumianku pospolitego 5%, wyciąg z propolisu 5%, substancje pomocnicze.

Producent

Laboratoires Gilbert,
928 Avenue du Général de Gaule,
14200 Herouville Saint-Clair, Francja.

Dystrybutor

Alpen Pharma Polska Sp. Z o.o.,
Al. Jerozolimskie 151 lok. 1,
02-326 Warszawa.

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego