Poradnik
Apetizer

Apetizer

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Apetizer, syrop dla dzieci powyżej 3 roku, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Apetizer, syrop dla dzieci powyżej 3 roku, 100 ml
14,89 zł
Apetizer, syrop dla dzieci powyżej 3. roku życia, smak malinowo-porzeczkowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Apetizer, syrop dla dzieci powyżej 3. roku życia, smak malinowo-porzeczkowy, 100 ml
14,89 zł
Apetizer Senior, syrop, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Apetizer Senior, syrop, 100 ml
16,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

Apetizer – na problemy z apetytem

Niemal każdy rodzic musiał w pewnym momencie – przez krótszy lub dłuższy czas – zmagać się z brakiem apetytu u swojego dziecka. Na rynku dostępne są jednak suplementy diety, których składniki mogą przyczynić się do zwiększenia apetytu – zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Jak zachęcić dzieci do jedzenia?

To często jedno z wyzwań, przed którym mogą stanąć osoby wychowujące dziecko. Należy przy tym pamiętać, że jeśli taki stan się przedłuża, przyczyną może być choroba. Z tego względu – w momencie, gdy wszystkie inne metody (w tym zróżnicowanie diety czy stosowanie suplementów) zawiodą, należy bezwzględnie udać się do lekarza, który rozstrzygnie, co jest źródłem przedłużającego się braku apetytu. Na ogół jednak wystarczy regularne stosowanie suplementów diety, takich jak chociażby Apetizer, które są przeznaczone dla dzieci już od 3. roku życia. Jest to też jeden z najpopularniejszych suplementów, którego składniki wspomagają proces trawienia oraz utrzymanie prawidłowej pracy przewodu pokarmowego.

Nie tylko dla najmłodszych

Warto jednak pamiętać, że takie suplementy diety jak chociażby Apetizer nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Producent oferuje także wersję dla seniorów. Jak właściwie działa Apetizer? Jednym z głównych składników jest wyciąg z mięty pieprzowej, który wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Innym składnikiem, również wykorzystywanym w Apetizerze, jest wyciąg z korzenia cykorii – wzmaga ona wydzielanie soków trawiennych. Nie brakuje również składników, które jednocześnie chronią układ pokarmowy i mają za zadanie utrzymać go w zdrowiu – mowa chociażby o ekstrakcie z owoców kopru. Z tego względu Apetizer może być świetnym suplementem także dla osób, które zmagają się z zaparciami i mają problemy z trawieniem.

Apetizer - Stosowanie, postać suplementu

Apetizer jest dostępny w postaci syropu; w przypadku produktu dla seniorów płyn dawkowany jest w kroplach (zalecane jest 15 kropli dwa razy dziennie; powinny być rozcieńczone w niewielkiej ilości płynu). Suplement, oprócz składników podstawowych, zawiera również witaminy i kompozycje ziołowe. Producent oferuje syropy w dwóch smakach (klasycznym i malinowo-porzeczkowym), co powinno ucieszyć zwłaszcza najmłodszych odbiorców. Przed zakupem suplementu warto zwrócić uwagę na dodatkowe składniki produktu – jeśli u danej osoby występuje uczulenie na którykolwiek z nich, należy wystrzegać się stosowania suplementu.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo