Kategorie

Biovax szampon

Biovax – szampony dla kobiet i mężczyzn

Aby włosy były piękne i zdrowe, trzeba o nie odpowiednio dbać. W zależności od stanu włosów, tego, w jakiej są kondycji, czy są kręcone, farbowane, przesuszone itd., należy wybierać inne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Podstawą jest dobry szampon!

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Biovax, intensywnie regenerujący szampon, bambus i olej awokado, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biovax, intensywnie regenerujący szampon, bambus i olej awokado, 200 ml

19,59 zł
Biovax Med, dermo-stymulujący szampon na odrastanie włosów, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biovax Med, dermo-stymulujący szampon na odrastanie włosów, 200 ml

34,49 zł
Biovax, intensywnie regeneracyjny szampon do włosów słabych i wypadających, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biovax, intensywnie regeneracyjny szampon do włosów słabych i wypadających, 200 ml

19,49 zł
Biovax, szampon do włosów intensywnie regenerujący, keratyna i jedwab, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Biovax, szampon do włosów intensywnie regenerujący, keratyna i jedwab, 200 ml

18,09 zł

Słów kilka o marce

Produkty Biovax są na polskim rynku obecne od dawna i zaufało im wiele osób. Potwierdzeniem ich jakości jest szereg nagród i certyfikatów. Firma może pochwalić się m.in. Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, Laurem Konsumenta 2021, Odkryciem 2010 i wieloma innymi. Z logo Biovax można znaleźć produkty powstałe w ramach jednej z kilku serii. Są to serie: Biovax Botanic, Biovac Prebiotic, Biovax, Biovax Glamour, Biovax Limited Collection, Biovaxmed i Biovaxmen. Do wyboru są różnego rodzaju szampony, maski, odżywki, czy żele.

Inny typ włosów to inny szampon!

Każda z wymienionych serii powstała z myślą o innych grupach klientów. Wybierając szampony, nie można kierować się jedynie opinią znajomych, czy reklamą. Niekoniecznie kosmetyk służący jednej osobie będzie równie skuteczny u drugiej. Wszystko zależy od posiadanego typu włosów. Przyglądając się szamponom Biovax, trzeba się zastanowić, czy włosy, które będą nim myte, są słabe i zniszczone, cienkie, przetłuszczające się, czy farbowane. W każdym z tych przypadków należy sięgnąć po produkt z innym składem.

Dlaczego to takie ważne? Każdy rodzaj włosów wymaga innej pielęgnacji i innych składników aktywnych. Przykładowo, mając włosy cienkie, nie można sięgać po kosmetyki, które mają mnóstwo składników odżywczych. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że odżywią włosy. Prawda jest jednak taka, że taki kosmetyk za bardzo obciążyłby kosmyki, przez co trudniej by się je układało. Tak samo odradza się szampony przeciwłupieżowe przy włosach farbowanych. One z kolei przyczyniłyby się do tego, że farba szybciej by się wypłukiwała.

Przekrój szamponów Biovax

Szampony Biovax są przeznaczone do różnego rodzaju włosów. Do włosów suchych i zniszczonych można wykorzystać na przykład szampon micelarny z konopią organiczną i ashwagandhą bądź szampon nawilżający do wrażliwej skóry głowy z serii Biovac Prebiotic. Jeżeli problemem są włosy słabe i nadmiernie wypadające, to pomocny okaże się szampon z kawą i proteinami kaszmiru z serii Biovax Glamour albo szampon w kostce ze skrzypu polnego z aloesem, który znajduje się w serii Biovax Botanic. W tej samej serii znajduje się szampon w kostce z czystkiem i czarnuszką do włosów z tendencją do przetłuszczania, a jeśli ktoś woli szampon octowy, to poleca się szampon z tatarakiem i octem jabłkowym. Mężczyźni powinni spojrzeć na serię Biovaxmen i szampon wzmacniający dla mężczyzn.

Dla zapewnienia kompleksowej pielęgnacji warto nie tylko wybrać dobry szampon, ale też wziąć pod uwagę dodatkowe odżywienie włosów przez płukanki, maski i odżywki. Przeglądając stronę naszej apteki, można znaleźć odżywki Biovax, które będą dobrze współgrać z szamponami tej marki.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Dla kogo
Cecha specjalna
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego