Kategorie

Dermedic Sunbrella

Dermedic Sunbrella – profesjonalna ochrona przed słońcem

Promieniowanie słoneczne może wywierać szkodliwy wpływ na organizm. Wnikające w skórę promienie UV często są przyczyną oparzeń i uszkodzeń skóry. Powodują rozszerzanie i pękanie drobnych naczynek, mogą przyspieszać proces starzenia się skóry, a nawet – powstawanie zmian nowotworowych. Warto więc zadbać o zabezpieczenie przed negatywnym wpływem słońca i wybrać odpowiednie kosmetyki do opalania.

Produkty Dermedic Sunbrella mają zapewnić długotrwałą, skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zawierają filtry od SPF15 przez SPF50+, aż do SPF100. W ich składzie znajduje się m.in. RonaCare AP – składnik aktywny, którego zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed promieniowaniem słonecznym do 24. godzin.

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Dermedic Sunbrella Baby, mleczko ochronne dla dzieci od 1 miesiąca, do twarzy i ciała, skóra wrażliwa, SPF 50, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella Baby, mleczko ochronne dla dzieci od 1 miesiąca, do twarzy i ciała, skóra wrażliwa, SPF 50, 100 ml

41,09 zł
Dermedic Sunbrella, krem ochronny, skóra z problemami naczyniowymi, SPF 50+, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella, krem ochronny, skóra z problemami naczyniowymi, SPF 50+, 50 g

36,09 zł
Dermedic Sunbrella, krem ochronny, skóra tłusta i mieszana, SPF50+, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella, krem ochronny, skóra tłusta i mieszana, SPF50+, 50 g

36,09 zł
Dermedic Sunbrella Baby, mleczko ochronne w sprayu dla dzieci powyżej 6 miesiąca, SPF50+, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella Baby, mleczko ochronne w sprayu dla dzieci powyżej 6 miesiąca, SPF50+, 150 ml

52,19 zł
Dermedic Sunbrella, krem ochronny do twarzy, skóra sucha i normalna, SPF50+, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella, krem ochronny do twarzy, skóra sucha i normalna, SPF50+, 50 g

36,09 zł
Dermedic Sunbrella, balsam chłodzący po opalaniu, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella, balsam chłodzący po opalaniu, 200 ml

35,89 zł
Dermedic Sunbrella, spray ochronny, SPF50+, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella, spray ochronny, SPF50+, 150 ml

52,19 zł
Dermedic Sunbrella Baby, krem ochronny dla dzieci i niemowląt, skóra wrażliwa, SPF50, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Dermedic Sunbrella Baby, krem ochronny dla dzieci i niemowląt, skóra wrażliwa, SPF50, 50 g

28,99 zł

Kosmetyki do ochrony przed słońcem Dermedic Sunbrella

W ofercie apteki Gemini dostępne są produkty Dermedic Sunbrella do twarzy i ciała, w postaci kremów, mleczek i maseł.

Jedną z grup kosmetyków są kremy do opalania, w tym specjalny krem ochronny SPF 100, który ma zapobiegać powstawaniu przebarwień na trzech płaszczyznach: chronić komórki skóry przed spektrum promieniowania UVA, UVB, IR i VL, a także skutkami jego oddziaływania. Produkt ma zapobiegać uszkodzeniom skóry oraz fotostarzeniu. Jego zadaniem jest również zapobieganie powstawania melaniny oraz jej transferu do miejsc, w których mogą powstać przebarwienia w naskórku, poprzez blokowanie działania tyrozyny.

Kremy ochronne Dermedic Sunbrella SPF 100 dedykowane są osobom ze zwiększonym ryzykiem rozwoju nowotworów skóry, pojawienia się posłonecznych zmian skórnych, ryzykiem rozwoju nowotworów skóry, chorych na bielactwo.

Dla skóry wrażliwej i naczynkowej marka Dermedic przygotowała krem ochronny SPF 50+. Zawiera w składzie 4 Rays Spectrum Protect, który ma rozpraszać promienie słoneczne i neutralizować ich działanie. Dzięki ekstraktom z kasztanowca, arniki górskiej oraz winorośli ma uszczelniać i wzmacniać naczynia krwionośne. W ofercie apteki Gemini dostępna jest również wersja dla skóry tłustej i mieszanej, a także mleczka Dermedic Sunbrella, o lżejszej od kremów konsystencji.

Dla osób, które poszukują produktu korekcyjnego, w połączeniu z ochroną przeciwsłoneczną, dedykowany jest krem koloryzujący z SPF 50. Zawiera składniki aktywne, takie jak: Physavie, kompleks filtrów UV, pigment z poświatą, alantoinę, glicerynę i kompleks witamin C+E. Ma zapewnić skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB I IR, wyrównywać koloryt skóry, wspomagać regenerację naskórka i nawilżać.

O skórę należy dbać nie tylko przed wejściem na plażę, ale również po skorzystaniu ze słonecznej kąpieli. W asortymencie apteki Gemini znajdują się masła Dermedic Sunbrella, które mają intensyfikować opaleniznę i zapobiegać nadmiernemu wysuszaniu naskórka. Dzięki zawartości D-panthenolu masło wykazuje działanie łagodzące stany zapalne w naskórku. Na posłoneczne podrażnienia dedykowany jest Chłodzący balsam po opalaniu z gliceryną, która ma regenerować skórę, alantoiną o właściwościach łagodzących i odżywczy olej ze słodkich migdałów.

Seria kosmetyków Dermedic Baby Sunbrella dla dzieci

Marka nie zapomniała o pielęgnacji i ochronie skóry najmłodszych. Linia Dermedic Baby Sunbrella to kosmetyki ochronne przygotowane dla dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Produkty dostępne są w postaci mleczek i sprayów, które mają chronić delikatną skórę dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Wykazują działanie łagodzące i kojące, dzięki zawartości D-panthenolu i alantoiny. Mają za zadanie regenerować i nawilżać skórę.

Należy pamiętać, że kosmetyki przeciwsłoneczne trzeba nanosić na skórę twarzy i ciała co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Aplikację trzeba powtarzać kilkukrotnie w ciągu dnia, zwłaszcza po kontakcie z wodą. Tylko regularne stosowanie pozwoli uzyskać optymalne zabezpieczenie przed promieniami UV.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Część ciała
Filtr przeciwsłoneczny (SPF)
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego