Poradnik
Ibuprom Max

Ibuprom Max

Ibuprom Max – na gorączkę i bóle różnego pochodzenia

Dolegliwości bólowe to zjawisko, które dotyka czasem każdego z nas. Wiele osób, w przypadku jego wystąpienia, sięga po różnego rodzaju produkty uśmierzające to nieprzyjemne uczucie. Na rynku znajdziemy ich wiele. Jednym z nich jest Ibuprom Max – lek stosowany w przypadku wystąpienia bólu o różnej etiologii oraz przy gorączce. Powstało także jego rozwinięcie – Ibuprom Max Sprint. Obydwie wersje produktu są dostępne w asortymencie naszej apteki.

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Ibuprom Max Sprint 400 mg, 20 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ibuprom Max Sprint 400 mg, 20 kapsułek miękkich
15,49 zł
Ibuprom Max Sprint 400 mg, 10 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ibuprom Max Sprint 400 mg, 10 kapsułek miękkich
10,69 zł
Ibuprom Max 400 mg, 12 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ibuprom Max 400 mg, 12 tabletek drażowanych
11,39 zł
Ibuprom Max 400 mg, 24 tabletki drażowane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ibuprom Max 400 mg, 24 tabletki drażowane
16,39 zł
Ibuprom Max 400 mg, 48 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ibuprom Max 400 mg, 48 tabletek drażowanych
29,89 zł
1 - 5 z 5 produktów

Kiedy stosujemy lek Ibuprom Max?

Ibuprom Max przyjmuje się w celu złagodzenia przykrych dolegliwości takich jak:

 • bóle migrenowe,
 • bóle kości i stawów,
 • bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej,
 • bóle zębów,
 • bolesne miesiączkowanie,
 • nerwobóle.

Substancją czynną produktu jest  Ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwbólowe i pomaga zwalczać stan zapalny – jedną z przyczyn występowania bólu.

Ibuprom Max na przeziębienie

W okresach zwiększonej podatności na infekcje, takich jak sezon jesienno-zimowy i wiosenne przesilenie, częściej sięgamy po produkty kojące objawy choroby. Wówczas również możemy zastosować Ibuprom Max.

Oprócz łagodzenia dolegliwości bólowych ma on także zastosowanie w przypadku wystąpienia przeziębienia, grypy czy innych chorób zakaźnych. Jest to rozwiązanie dla osób, które ze względu np. na obniżoną odporność są bardziej narażone na zachorowania.  Czas choroby nie należy do tych przyjemnych. Zatkany nos, podwyższona temperatura ciała, brak apetytu czy bóle mięśni, to tylko kilka z możliwych objawów. Każdemu zależy wtedy, by jak najszybciej powrócić do zdrowia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich leków jest to możliwe. Przykładem takiego produktu jest m.in. Ibuprom Max. Posiada on kompleksowe działanie przeciwbólowe, przeciw zapalne oraz skutecznie obniża podwyższoną temperaturę ciała.

Ibuprom Max – po jakim czasie działa?

W przypadku wystąpienia bólu lub objawów choroby zwykle wybieramy preparaty, które w możliwie najkrótszym czasie pomogą nam się ich pozbyć. Warto zatem wiedzieć, jak długo po przyjęciu danego produktu możemy spodziewać się efektów jego działania.

Nowsza wersja Ibupromu Max, Ibuprom Max Sprint, wchłania się szybciej. Producent zaświadcza, że skutki zastosowania preparatu odczuwa się już po piętnastu minutach. Jeśli więc zależy nam na jak najszybszym ukojeniu przykrych dolegliwości – warto wybrać drugi wariant leku.

Uwagi przed zastosowaniem leku Ibuprom Max

Jak z każdym lekiem, takim jak Ibuprom Max, przed jego użyciem należy zapoznać się z ulotką. Znajdziemy w niej wszelkie informacje o zastosowaniu oraz o możliwych przeciwwskazaniach. Warto się z nimi zapoznać, aby w bezpieczny sposób korzystać z preparatu. Poniżej niektóre z uwag, na które należy zwrócić uwagę:

 • produkt jest zalecany do stosowania krótkotrwałego – nie należy przyjmować go dłużej niż trzy dni bez uprzedniej konsultacji z lekarzem;
 • leku nie wolno podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat;
 • przyjmować tylko według zaleceń lekarza lub farmaceuty i po przeczytaniu ulotki;
 • nie stosować u osób z nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu.
 • Dołącz do nas
  Facebook logo Instagram logo
  Pobierz aplikację Recepta Gemini
  Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
  Google Play logo
  Gemini
  Regulaminy
  Pomocne linki