Kategorie

Kubek ze słomką

Kubki ze słomką dla dzieci i niemowląt

Nauka samodzielnego picia to ważny krok w rozwoju dziecka. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które ułatwiają opanowanie tej ważnej sztuki m.in. kubki niekapki, kubki ze słomką, bidony, kubki 360 oraz specjalnie wyprofilowane Doidy Cup. Wybierz produkt dopasowany do wieku oraz umiejętności malucha. Nic tak nie zachęci dziecka do rozpoczęcia treningu, jak ciekawy kolor i wesoły wzór na kubeczku!

Znalezione produkty: 10
Sortowanie:
Sortuj według
Tommee Tippee, kubek niekapek, Explora, ze słomką, Girl, od 6 miesiąca, 230 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Tommee Tippee, kubek niekapek, Explora, ze słomką, Girl, od 6 miesiąca, 230 ml

25,99 zł
B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Pistachio, od 6 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Pistachio, od 6 miesiąca, 1 sztuka

51,89 zł
Difrax, kubek niekapek ze słomką, szary, od 12 miesiąca, 360 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Difrax, kubek niekapek ze słomką, szary, od 12 miesiąca, 360 ml

40,09 zł
Difrax, kubek niekapek ze słomką, miętowo-szary, od 12 miesiąca, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Difrax, kubek niekapek ze słomką, miętowo-szary, od 12 miesiąca, 250 ml

40,09 zł
Canpol Babies, kubek ze słomką, Jakubek, od 12 miesiąca, 320 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Canpol Babies, kubek ze słomką, Jakubek, od 12 miesiąca, 320 ml

10,19 zł
Tommee Tippee, kubek niekapek, Explora, ze słomką, Boy, od 6 miesiąca, 230 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Tommee Tippee, kubek niekapek, Explora, ze słomką, Boy, od 6 miesiąca, 230 ml

25,99 zł
Chicco Sport Cup, kubek niekapek termiczny ze słomką, niebieski, od 14 miesiąca, 266 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Chicco Sport Cup, kubek niekapek termiczny ze słomką, niebieski, od 14 miesiąca, 266 ml

34,49 zł
B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Lemon Sherbet, od 6 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Lemon Sherbet, od 6 miesiąca, 1 sztuka

51,89 zł
Difrax, kubek niekapek ze słomką, różowy, od 12 miesiąca, 360 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Difrax, kubek niekapek ze słomką, różowy, od 12 miesiąca, 360 ml

40,09 zł
B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Tutti Frutti, od 6 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

B.Box, wielofunkcyjny kubek niewysypek 3w1 na przekąski, ze słomką, Tutti Frutti, od 6 miesiąca, 1 sztuka

51,89 zł

Kiedy zacząć trening picia z kubeczka?

Naukę samodzielnego picia warto rozpocząć wraz z rozszerzaniem diety malucha, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć i zaczyna przyjmować pierwsze stałe pokarmy. Specjaliści radzą, aby nie odwlekać tego momentu zbyt długo, ponieważ długotrwałe picie z butelki może prowadzić do powstawania i pogłębiania wad zgryzu i problemów z prawidłowym rozwojem aparatu mowy. Pamiętaj jednak, że nic na siłę! Daj dziecku czas na oswojenie się z nowym akcesorium, łagodnie zachęcając do kolejnych prób. Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę! Lekki, kolorowy kubek ze słomką o ergonomicznym kształcie sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności.

Kubek ze słomką dla dzieci i niemowląt – czy to dobry wybór?

Czy wiesz, że picie ze słomki to świetne ćwiczenie aparatu artykulacyjnego, czyli m.in. mięśni warg oraz policzków, a także języka i żuchwy? Wybierając kubek ze słomką, warto kierować się zaleceniami producenta. Większość produktów przeznaczona jest dla dzieci od 6. miesiąca życia. Czym się kierować przy wyborze? Pamiętaj, że pierwszy kubeczek nie powinien być zbyt ciężki, aby dziecko nie miało problemów z jego podniesieniem i odłożeniem na miejsce. Zwróć uwagę, na materiały, z jakich został wykonany. W naszej aptece znajdziesz wyłącznie bezpieczne produkty pochodzące od producentów cieszących się zaufaniem wśród rodziców na całym świecie. Kubki ze słomką dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nie zawierają BPA, czyli szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu A, który może w negatywny sposób wpływać m.in. na układ hormonalny dziecka.

Kubki ze słomką, które znajdziesz w naszej ofercie, łatwo utrzymać w czystości. Niektóre z nich posiadają wygodne, ergonomiczne uchwyty odpowiednie dla malutkich rączek. Dzięki temu, że zostały wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego materiału, bez problemu można je zabrać do żłobka, przedszkola, w podróż czy na wycieczkę. Kubek został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić dziecku trening picia niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Kubki ze słomką w aptece Gemini

Wspieramy rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju dziecka! W naszej aptece internetowej znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do nauki picia dla dzieci i niemowląt, w tym kolorowe i funkcjonalne kubki ze słomką. Oferujemy produkty w wielu kolorach przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Produkty dla dzieci niezbędne w trakcie rozszerzania diety możesz zamówić online bez wychodzenia z domu.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Materiał
Kolor
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego