Poradnik
Niania elektroniczna z kamerą

Niania elektroniczna z kamerą

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
VTech, niania elektroniczna audio-wideo, cyfrowa, VM2251 - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
VTech, niania elektroniczna audio-wideo, cyfrowa, VM2251
312,99 zł
1 - 1 z 1 produktów

Niania elektroniczna z kamerą

Niania elektroniczna na straży dziecka

Jedni kupują nianie elektroniczne, dla drugich jest to przedmiot zbędny. Przeciwnicy swoją niechęć tłumaczą tym, że nic nie zastąpi opieki rodziców, a szczególnie matki, nad maluchem. Oczywiście, jest to prawda, ale zdarza się wiele sytuacji, w których matki nie ma przy dziecku, a ono np. zaczyna płakać. Takich chwil jest mnóstwo: wyjście do łazienki, praca w drugim pokoju, przygotowywanie obiadu, oglądanie telewizji itd. Wtedy bardzo pomocne jest urządzenie powiadamiające poprzez głos lub też i obraz (niania elektroniczna z kamerą) o tym, co dzieje się w pokoju dziecka.

Rodzaje niań elektronicznych

Istnieją dwa podstawowe rodzaje urządzeń – nianie elektroniczne i analogowe. Te drugie mają zdecydowanie lepszy sygnał wyjściowy, działają na większy dystans, natomiast nianie elektroniczne przewyższają nianie analogowe pod wieloma innymi względami: sygnał be zakłóceń, kodowanie kanału. Warto więc podczas zakupu zwrócić uwagę na ilość kanałów w niani oraz na jej zasięg. Drugą priorytetową sprawą jest także częstotliwość sygnału. Wartości najbardziej pożądane w tego typu urządzeniach wynoszą 1,88 lub 2,4 GHz. Nianie działające na częstotliwości 446 MHz są niestety bardzo słabe w przekazie dźwięku.

Na co zwracać uwagę przy zakupie

Zawsze należy dokładnie przeczytać specyfikację techniczną produktu lub dopytać sprzedawcy. Jedne funkcje będą przydatne, drugie w ogóle zbędne w konkretnym przypadku, dlatego najlepiej dobrać urządzenie wedle własnych potrzeb.

Nianie elektroniczne powinny dawać możliwość wysłania komunikatu zwrotnego do dziecka (Talk-Back), ponieważ tylko wtedy można uspokoić dziecko jeszcze przed dojściem do pokoju. Kolejne dosyć ciekawe dodatki, to czujnik temperatury i wilgotności w pomieszczeniu. Możliwość regulacji głośności, zawiadamianie o słabej baterii oraz utracie zasięgu.

Niektóre nianie elektroniczne są zaopatrzone w wejście na gniazdko sieciowe oraz miejsce na akumulatorek. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ nie zawsze jest dostępny prąd i nie zawsze działa bateria.

Niania elektroniczna zaopatrzona w kilka kołysanek i melodii uspakajających malucha, też spełnia swoją rolę doskonale, co docenia wiele mam. Niektóre nianie mają też zamontowany monitoring oddechu.

Niania elektroniczna z kamerą

Dla tych, co potrzebują oprócz dźwięku z dziecięcego pokoju, mieć swoje dziecko zawsze na obrazie z kamery, takie urządzenie będzie niezastąpione. Niania elektroniczna z kamerą często jest wyposażona w obiektyw typu „rybie oko”, czyli ma dokonały zasięg rejestracji przestrzeni. Ręcznie można też regulować kąt nachylenia kamery oraz powiększać obraz, dzięki obecności zoomu cyfrowego. Ważny jest także tryb nocny, dzięki któremu przy pomocy doświetlania podczerwienią w ciemnym pokoju, można dalej obserwować dziecko.

Każda niania elektroniczna w jakiś sposób pomaga mamie w jej codziennej opiece nad maluchem. Mnogość funkcji oferowanych przez niektóre modele, wysokie parametry techniczne oraz estetyczny design, składają się wspólnie na jedną zgrabną całość. Niania elektroniczna z kamerą to alternatywa dla analogowej niani. Wydaje się być lepsza i skuteczniejsza, ale to od rodziców zależy, jakie urządzenie wybiorą, aby byli z niego w pełni zadowoleni.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki