Poradnik
Oillan Med+

Oillan Med+

Kosmetyki Oillan Med - dla ochrony skóry z problemami dermatologicznymi

Marka Oillan to polski producent hipoalergicznych kosmetyków pielęgnujących, które zostały zaprojektowane tak, by dbać o skórę ze szczególnymi potrzebami: niedojrzałą, suchą i wrażliwą lub z problemami dermatologicznymi. Produkty Oillan podzielone zostały na kilka linii: Oillan Baby (delikatne, naturalne kosmetyki do stosowania od pierwszych dni życia), Oillan Junior (codzienna pielęgnacja dla dzieci w wieku przedszkolnym), Oillan Mama (pielęgnacja bezpieczna dla kobiet w ciąży), Oillan Balance (kosmetyki do skóry skłonnej do alergii), Oillan Intima (produkty do higieny intymnej od 1 roku życia), Oillan Naturals (dermokosmetyki wegańskie) oraz Oillan Med+ (kompletna pielęgnacja na schorzenia dermatologiczne takie jak AZS, łuszczyca).

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Właściwości Oillan Med

Głównym zadaniem preparatów z tej linii jest tworzenie i wspieranie bariery ochronnej skóry, przynoszenie ukojenia, regeneracja i natłuszczanie. Mogą one być stosowane wspomagająco w terapii schorzeń dermatologicznych, w tym atopowego zapalenia skóry (egzemy), łuszczycy i choroby rybiej łuski.

Rodzaje produktów Oillan Med

Produkty Oillan Med+ pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry problematycznej. W ofercie marki znajdują się zarówno kosmetyki do mycia jak i kąpieli, pielęgnacji twarzy, ciała i rąk, oraz do mycia i pielęgnacji skóry głowy.

Preparaty do mycia Oillan Med charakteryzują się delikatną formułą, która nie narusza naturalnej bariery ochronnej naskórka, zapobiega utracie przez niego wody, nawilża i natłuszcza. Do codziennego mycia nadaje się np. kremowy żel do mycia Oillan Med+, a kiedy zmiany skórne ulegną zaostrzeniu, warto zastosować emulsję natłuszczającą do kąpieli dermatologicznej Oillan Med+.

Z myślą o pielęgnacji skóry twarzy, producent stworzył ochronny krem lipidowy, a do ciała - kojąco - ochronny balsam i balsam intensywnie nawilżający Oillan Med+. O dłonie pomoże zadbać specjalny krem-koncentrat, natomiast bezpośrednio na zmiany, można stosować intensywnie regenerujący krem punktowy. W przypadkach, kiedy szczególnie doskwiera swędzenie skóry, warto użyć dermatologicznego kremu przeciwświądowego Oillan Med+.

Producent nie zapomniał również o kosmetykach do skóry głowy. W skład linii Oillan Med+ wchodzi kojąco-nawilżający szampon i dermatologiczny żel nawilżający z 5% zawartością mocznika, który można stosować zarówno do mycia ciała, jak i skóry głowy.

Jak walczyć ze schorzeniami dermatologicznymi?

W leczeniu schorzeń dermatologicznym podstawą jest cierpliwość i systematyczność. Efekty nie przychodzą od razu i utrzymują się dłużej tylko wtedy, jeśli o skórę dbamy regularnie. Oprócz przestrzegania zaleceń lekarza, który może przepisać rozwiązania farmakologiczne, należy też całkowicie zmienić podejście do codziennej pielęgnacji. Oznacza to wykluczenie kosmetyków tradycyjnych i stosowanie produktów dopasowanych do szczególnych potrzeb swojej skóry, np. z linii Oillan Med+, która dostępna jest w ofercie Gemini.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo