Poradnik

Olfen

Olfen

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Olfen 10 mg/ g, hydrożel, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Olfen 10 mg/ g, hydrożel, 100 g
19,99 zł
Olfen 10 mg/ g, hydrożel, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Olfen 10 mg/ g, hydrożel, 50 g
10,79 zł
Olfen Patch 140 mg, plastry lecznicze, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Olfen Patch 140 mg, plastry lecznicze, 5 sztuk
53,19 zł
1 - 3 z 3 produktów

Olfen - Na pomoc stawom

Dolegliwości występujące po stronie stawów to zwykle ból, który nasila się między innymi podczas aktywności fizycznej. Struktura stawów, naruszona chrząstka stawowa, zbyt małe odżywienie i nawilżenie sprawiają, że aparat ruchu nie funkcjonuje tak, jak powinien. Ból jest zatem jednym z objawów, który może sugerować przeciążenie i konieczność zmiany podejmowanej aktywności fizycznej, ale i bywa spowodowany urazami w tym obrębie, a także postępującymi zmianami, chociażby zwyrodnieniowymi. W zależności od dokładnej przyczyny związanej ze zmienionymi chorobowo obszarami, poza dolegliwościami bólowymi mogą pojawiać się, gorączka czy stany zapalne. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi Olfen.

Olfen w żelu – ulga w dolegliwościach bólowych

Olfen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w którego składzie znajduje się substancja czynna – diklofenak. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwobrzękowe. Stosowany jest przede wszystkim w leczeniu pochodzenia reumatycznego, ale także w przypadku występowania dolegliwości ruchowych po stronie w zapaleniu stawów, jak i w zespołach bólowych innego rodzaju. Forma żelu doskonale nadaje się do stosowania w każdych warunkach.

Plastry Olfen – wygodne i skuteczne

W stosowaniu miejscowym świetnie sprawdzą się także plastry Olfen Patch, stworzone do łagodzenia bólu, będącego efektem nadwyrężeń, zwichnięć lub stłuczeń, w ramach krótkotrwałej terapii. Są wygodne, skuteczne i mogą być stosowane na dowolny fragment niezmienionej chorobowo skóry w obrębie rąk i nóg.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki