Poradnik
Pieluchomajtki Seni Kids

Pieluchomajtki Seni Kids

Pieluchomajtki Seni Kids dla dzieci i niemowląt

Pieluchomajtki Seni Kids zostały stworzone z myślą o dzieciach, które wyrosły już z tradycyjnych pieluszek, ale wciąż potrzebują komfortowego zabezpieczenia. Dostępne wyroby wyróżniają się podwyższoną chłonnością, zapewniając najlepszą ochronę zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pieluchomajtki są bezpieczne dla skóry dzieci, a dzięki starannie opracowanym kształtom, doskonale dopasowują się do ciała.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Seni Kids, pieluchomajtki, Junior, 11-25 kg, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Seni Kids, pieluchomajtki, Junior, 11-25 kg, 30 sztuk
35,49 zł
Seni Kids, pieluchomajtki, Junior Extra, od 15 kg, 30 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Seni Kids, pieluchomajtki, Junior Extra, od 15 kg, 30 sztuk
37,49 zł
1 - 2 z 2 produktów

Wygoda i poczucie suchości przez cały dzień!

Wyjątkowo chłonne pieluchomajtki Seni Kids mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Proponowane wyroby są w pełni oddychające, a dzięki temu, że przepuszczają powietrze, nie powodują bolesnych otarć oraz podrażnień. Pieluchomajtki wyposażono w elastyczne rzepy wielokrotnego mocowania, które umożliwiają jeszcze dokładniejsze dopasowania do ciała, a także w osłonki boczne zbudowane ze specjalnej hydrofobowej włókniny, nie pozwalające przedostać się wilgoci na zewnątrz pieluchy. Dostępne produkty zostały przetestowane pod kątem dermatologicznym i są dedykowane również dzieciom z wyjątkowo wrażliwą skórą, wykazującą skłonność do alergii.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki